Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlatok nekem...

Milyen diétát ajánlatok nekem amivel le tok adni kb 10 kilót? Az a baj hoyg iskolás vagyok és suliba enni szendvicset viszek kifliben ami szénhidrát! Ha 1-2 szendvicset eszek az nagyon sok szénhidrát?

Figyelt kérdés
Igaz most lesz nyári szünet de majd szeptemberbe se akarom hoyg bajt okozzon a szendvics. És melyik diéta a jó szerintetek nekem? 170 centi körül vagyok és szerintem 75-80 kiló körül.
2010. jún. 2. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem lehet,hogy egy picit sok...ha ezt eszed a suliban,ha az egész napi kajád akkor lehet, hogy jó...nem tudom.:D

próbáld meg a 7 napos diétát,ami igazából 2 hét csak az első hetet meg kell ismételni.ezzel a két héttel 9 kg-ot fogysz.és állítólag úgy megváltokik az anyagcseréd,hogy nem hízol egy évig.írd be a googleba,h 7 napos fogyókúra és az elsőre kattints rá. én is pont ezt csinálom és nem olyan nehéz:)

remélem tudtam segíteni:)sok sikert=)

2010. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utánna fogok nézni :):)
2010. jún. 2. 21:58
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Én a Gastroyal ABC fogyókúráját ajánlom kezdetben mondjuk egy hónapig. Én 6 kg-t fogytam vele úgy, hogy nem éheztem és ettem.ElQtte semmi nem használt.Azóta is csinálom, bár nem olyan intenzíven és már 12 kg-nál tartok. Elég változatos az étlapjuk , válogathatsz róla.Ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok.

2010. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, meg ne próbáld a 7 napos diétát (meg egyém másik szart se)!! Egyrészt ha iskolás vagy, fiatal lehetsz, összekavarod a hormonjaidat, befolyásolod a növekedésedet (méh stb.), a koplalás nálad meddőséget is okozhat, attól meg nem leszel túl boldog idősebb korodban, ha nem lehet gyereked.

Ne kövesd az elmebeteg felnőttek szar tanácsait!

Ha valóban kövérnek érzed magad, fordulj a háziorvosodhoz, egyrészt megnézi, nincs-e valami betegséged, ami miatt hízol, másrészt javasol veszélytelen fogyókúrát, és azt ellenőrzi is. És kezdj aktívan sportolni, táncolni.

Felnőtt korban is veszélyes a koplalás, gyerekként pedig kétszeresen is. Jóvátehetetlen károkat tudsz okozni a szervezetedben!


Ráadásul a kollégáim megcsinálták a 7 napos diétát, tényleg fogytak 5 kiló körül, de mikor abbahagyták, 8-at híztak vissza. Higgy nekem!

2010. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Olvastam, mit írt az elQttem író neked.Nem értek vele egyet. Minél gyorsabban fogysz le annál gyorsabban és többet szedsz vissza és a bQröd is megnyúlik.A döntés a te kezedben.
2010. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne fogyózz, és bármilyen hihetetlen, de az étrended 55-60 %-ának szénhidrátnak kéne lennie....gondolom, van heti két testnevelésórád, ne lógj rajtuk + kezdj el sportolni azon kívül is: bringázás, futás


[link]



és nem ártana, ha szendvicsed telepakolnád uborkával, salátával, paradicsommal vagy paprikával és ennél minimum két gyümölcsöt naponta vagy uzsonnára zöldségmártogatóst, fokhagymás joghurttal, tejföllel vagy zöldfűszeres túróval

2010. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) őszintén nem is baj h nem ajánlnjátok a fogyókúrákat mert nem tudom azt megcsinálni hoyg azt eszek amit írnak... Igyekszem kevés zsénhidrátot enni sok-sok vizet inni... és most nyári zsüent lesz szóval a szendvicseimet is eltüntethetem és maj szepteberben sok zöldséget teszek bele :D Sportolni meg itthon tornázok meg barátomal nyáron lehet járunk majd futni csak nem szeretek futni XD eg tiszta izzadt leszek me alapból izzadós vagyok... a fejem is vörös lesz ... xD
2010. jún. 8. 13:59
 8/9 anonim válasza:

Én a kalóriákat szoktam számlálgatni, 1000 körül kéne enni naponta. Plusz egy pici mozgás, nekem így lement kb 10 kiló, igaz, nem egy hét alatt :D De a jó, tartós fogyáshoz kell egy pár hónap.

Én is bajban voltam vele hogy mit vigyek suliba, végül úgy oldottam meg, hogy puffasztott rizsből, vagy extrudált kenyérből (abonett) csináltam szenyát, light margarin volt benne, egy szelet husi, és jóóól megpakolva zöldséggel, mellé egy-két alma. Nekem 6 darab elég volt estig, az olyan 400 kalória körül mozog, míg két nagyobb kifli, sok nem lightos margarinnal, sajttal-felvágottal talán 450-500 is megvan. És nem is laksz annyira jól tőle.

2010. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
gyerek nem fogyókúrázhat mert fejlődnie kell a szervezetnek. Csak mozogni lehet
2010. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!