Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan fogyjak le mozgás nélkül?

Hogyan fogyjak le mozgás nélkül?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és soknak találom a súlyomat.Most volt szívizom gyulladásom vagyis nem mozoghatok sokat de egyben az is rossz ha behízom a szívemet.Milyen diétát/fogyókúrát használjak?
2011. jún. 8. 09:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Fehér hús, hal, sok zöldség, rozskenyér, natúr joghurt, stb. Ilyeneket egyél, az édességet felejtsd el,egy pár kilótól mindenképpen meg tudsz így szabadulni!
2011. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha szívizom gyulladásod volt, és valóban olyan nagy a túlsúlyod akkor azt ajánlom konzultálj az orvosoddal. Ilyen betegség mellett ne kockáztass.
2011. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan! Ha az ember koplal, az izom épül le először, így pl. a szívizom is, ezért veszélyes!

Orvosi tanácsot kérj!

Ráadásul ha lány vagy, amiatt is vigyázni kell, mert ebben a korban egy rossz fogyókúra meddőséget is okozhat (nagy korodban nem lehet gyereked).

2011. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy sem voltam egy sovány alkat, de 67kg és 165cm magasság elég rossz arány szerintem, de én nem értek ehhez:D. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 8. 13:08
 5/11 anonim válasza:
94%
Igen egy kicsit súlyosabb vagy mint kéne én megnéztem BMI-n és csak pár kg-mal vagy több a normálisnál.
2011. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Utolsó! Ezt hol tudnám megnézni?? Engem is érdekelne :D
2011. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Egyszerű ^^

Google ---> BMI kalkulátor

Van ott 18 éves kortól és 18 alatti kalkulátorok :D

2011. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én 16 vagyok, 164 centi kb 65 kiló, én sem vagyok vékony, mégis a barátom imád. nincs tökéletes alakom, de szerintem teljesen jó. ennyi idősen én is így voltam, és most mégis ilyen vagyok. szerintem nem kell diétáznod, mozgás nélkül nem is nagyon érdemes. várj vele pár évet, és majd akkor meglátod hogy kell-e diétázni. a súlyod nincs a homlokodra írva
2011. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyél Ananászt! Fehérje bont enzim van benne, google-ba keress rá...
2011. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ne egyél
2011. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!