Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan fogyjak le FENÉKRŐL?...

Hogyan fogyjak le FENÉKRŐL? :/15/L

Figyelt kérdés

És itt nem ilyen fogyasztószerekre gondolok,hanem v.milyen sportolásra és egy jó étrendre...Hasból nem akarok fogyni különösebben mert nem vagyok kövér,de a fenekem az nagyon zavar,nem illik a képbe... a vékony derekamhoz és karcsú combomhoz képest óriási=(((( :S

Anya azt mondja hogy nem igaz,csak elkezdtem nőiesedni szélesedik a csípőm,meg a fenekem.DE ATTÓL MÉG ZAVAR-.-'


2011. aug. 30. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem te döntöd el, honnan fogysz, az adottság kérdése.

Ha nem tetszik a feneked, figyelj oda a kajálásra - értsd ne zabálj össze mindent, de ne is koplalj - és végezz sok popsitornát, mert az feszesíteni fogja a feneked.

2011. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj fenék-láb erősítő gyakorlatokat.
2011. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem elég ha heti 3-4szer elmész 30-40 percet kocogni, étrend hát ne egyél zsírosat, édesség féléket se ha lehet, csak vizet igyál ne ilyen szénsavas bütyköket már ez is sokat segít. Inkább csirke húst meg sok zöldséget egyél vagyis olyan kaját ami nem tartalmaz sok zsírt, de fehérje az legyen sok. [link]
2011. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez le maradt, ez jó fenék gyakorlat : [link]
2011. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szálkásító étrend plusz edzés. fogyás helye genetika kérdése, ezt egyelőre nem lehet befolyásolni.
2011. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem vegyél egy nagy levegőt, és mondogasd, hogy szép vagyok, elfogadom magam.

akarhatsz fogyni, de anyukádnak igaza van, most fogsz nőiesedni... tudom, mert ugyanilyen vagyok.. :/

egyébként, beyoncé-nak és jennifer lopeznek is nagy a popsija, mégis odáig van egy csomó srác értük ;)

L/17

2011. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 10 deka farhát válasza:
15 évesen még korántsem végleges az alakod. Mire leérettségizel, teljesen arányos leszel. Ha meg marad a nagy segg... Háát, van, akinek pont az jön be :)
2011. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!