Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak mozgás nélkül?

Hogyan fogyjak mozgás nélkül?

Figyelt kérdés
10 kilót szeretnék leadni de nem tudok futni mert fáj a lábam, úszni inkább, biciklizni. Mit ehetek?
2009. júl. 27. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz úszni és biciklizni akkor mozoghatsz, semmi gond, csináld ami nem fáj
2009. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem akarod, hogy lógó bőröd vagy plöttyedt húsod legyen, tornázz valamit dvd-re, amiben nincs ugrálás. Jó lenne tudni, mi a probléma a lábaddal, mert nem biztos, hogy a bicikli az jó... vagy ezt az ortopéd orvosod mondta?


Amúgy ha keveset vagy semmit mozogsz, szigorúbb diétát kell kövess, kb 1200-1400 kcal egy nap, ami lehetőleg 50%-ban gyümölcsből és zöldségből álljon.


A kenyér, pékáru, a liszt, a tészta, az olaj, a zsír, a majonéz, a teljföl, a tej, a sajtok, a sertéshús, a szárnyascomb, szóval minden zsírosabb, kalóriadúsabb hús felejtős, cukor és méz is természetesen, az édességet és az alkoholt már nem is mondom.


[link]


Tehát mondjuk 1 kanál olajon megsütsz 10-15 dkg csirkemellhusit, vizet aláöntve felpárolod, ha kell, és köretnek nyers saláta (semmi szósz, max fél doboz sovány joghurt),

vagy párolt brokkoli, cukkini, répa, amit szeretsz.

(Nem krumpli meg rizs, mert az is tiszta hizlaló).


Ha főzeléket csinálsz, liszt helyett zabkorpával sűríteni (abban is van kalória, meg szénhidrát), ha már mindenárom kenyeret akarsz enni, akkor wasa finn crisp vagy más teljes kiőrlésű és nagyon keveset minden ilyenből.

Virsli meg gépsonka meg ilyenekről nem nyilatkozom, mert szerintem ipari darálék, én soha nem nyúlok hozzájuk.


A zöldségeket nem érdemes agyonfőzni, én félig nyersre hagyom, mert sokkal jobb az ízük és van mit harapni. Meg úgy nem megy ki belőle a vitamin.

2009. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!