Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Az alábbi konditermes gépek...

Az alábbi konditermes gépek közül melyik égeti legjobban a zsírt, melyik a leghatásosabb? Az elipszis gép, a futópad vagy a taposógép. Illetve hogy a futópad esetében a futás vagy az intenzív séta hasznosabb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez függ az intenzitástól,edzettségi szintedtől és az időtartamtól.

De lemész és minden nap csinálod 1 órát valamelyiket.

Egyébként ha a kalóriaégetés a célod,akkor spinning edzésre menj és mellé persze kalóriadeficites legyen a diétád,mert nem lesz eredmény nélküle.

2011. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*2.mondat-és akkor látod a gépen az elégetett kalóriát.
2011. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Manóci jól mondja, hogy edzettségi szint függő, viszont nem tudnak pontos adatot adni a gépek ezt felejtsétek el. A gép nem ismer téged, nem tudja mennyi a testzsírszázalékod, milyen az anyagcseréd, hány éves vagy, hány kg stb... kamu, od4sztak egy számlálót a gépre ami CSAKIS! a távolságot veszi figyelembe. Ennek nem túl sok értelme van...


Na nézzük mi "fogyaszt" a legjobban. Mint ahogy említettem edzettségi szint függő. Az ellipszis gépet és a taposógépet hagyd a retekbe, pont úgy mint a sétát is (kivéve ha nem vagy extrém túlsúlyos). Ha az állóképességed 0 (szerintem pedig annyi mert eleve megfordult a fejedbe a séta) akkor inkább menj el súlyzózni többre mész vele.

Súlyzózz és fuss a végén lehetőleg intervallumokkal és meg is lesz a hatás HA úgy kajálsz.

2011. júl. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bix ***** válasza:

samurai: ritka pillanatok egyike de vitatkoznék veled.


az eleje rendben van, de kimaradt egy kulcs rész. az elégetett kalória mennyisége nagyban függ a használt izomcsoport(ok) nagyságától, és számától. Ezen paraméterből kiindulva pedig az ellipszis tréner a leghatékonyabb a felsoroltak közül, mert a kezet, a hátat, a mellet és a lábat is átmozgatja elég rendesen. én kb 3 éve vitatkoztam erről egy személyi edzővel, akkor szobabiciklin mentem, a teremben rááltam egy ilyen gépre, másnap rendeltem is meg.

2011. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt is megéltük :D Bevallom nem voltam még fent ilyen gépen (sem nekem itthon sem a legközelebbi teremben sincs) de nekem van egy szabályom. Amit a tvbe kislányok reklámoznak azoknak én nem hiszek :)


Viszont ha te mondod, hogy hatásos akkor elhiszem, de a tényen nem változtat, ez sem csodagép, diéta nélkül nem fog sokra menni vele.

2011. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor kiegészíteném a válaszom.

Az említett gépek teremben beállításnál kérik a

nemet,súlyt,életkort,magasságot és pulzust is mérnek.

Szóval az elégetett kalóriákat viszonylag pontosan mutatják.

Ezért írtam,hogy a próbával és az összehasonlítással kezdje.

2011. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Renden lehet, hogy van olyan ami mindezt kéri, de a legfontosabbat még mindig nem, a testzsírszázalékot. Enélkül pedig tényleg pontatlan adatokat tudnak produkálni. Kalóriafelhasználás szempontjából meg egyáltalán nem mindegy, hogy valaki 100kg 30%-os testzsírral, vagy 100kg 10%-os testzsírral.
2011. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Crimefalls válasza:
hát ha zsírt akarsz égetni mindenkép a taposógépet probálgasd !!!
2011. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A taposógép, más néven stepgép.
2011. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szldfbtg válasza:
Üst,ler,sütő,spór bármi ami meleget vagy tüzet biztosít :D
2011. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!