Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mennyt fogyhatok 2 hónap...

Mennyt fogyhatok 2 hónap alatt sport nélkül, CH-mentes táplálkozással?

Figyelt kérdés
kérlek, a kérdésre válaszoljatok, nincs időm sportolni (pedig szeretnék), napi 15-16 órában elfoglaltságom van.
2011. júl. 17. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
semmit. Attól, hogy szénhidrátot nem eszel, de minden mást zabálsz, ugyanúgy tartod/növeled a súlyod. Ha viszont leviszed a többi étkezést is, tehát kevesebbet eszel, akkor fogyhatsz sport nélkül is. A sport nem sokat változtat a kilókon.
2011. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy minden mást zabálnék ?
2011. júl. 17. 15:02
 3/26 anonim ***** válasza:
milyen elfoglaltságod van, ami még hétvégén sem enged néhány óra sportot?
2011. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ez egy érdekes gyik-es szokás.

Ne hari, de az én dolgom, a kérdés pedig nem ez.

2011. júl. 17. 16:02
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
nem haragszom, de akkor ne kérdezz hülyeségeket, ha nem hagyod, hogy segítsünk...ha elmesélnéd, mivel foglalkozol heti 7 nap 15-16 órában talán tudnánk étkezési és sport tippeket adni
2011. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem hülyeségeket. De tudom ,itt divat másokat bántani.


Üdv.

2011. júl. 17. 16:05
 7/26 anonim válasza:
77%

Fú... tipikus gusztustalan magyar mentalitás.

- ha nem beszél a magánéletéről, akkor azzal érzelmi zsarolom, hogy ő az, aki nem hagyja , hogy segítsek

- lehülyézem,mert én vagyok a világ közepe, jogom van hozzá

- nem a kérdésre válaszolok (pedig az elején érte, hogy ne sezmélyeskedjeknek vele), hanem kioktatom

-végül még nekem áll feljebb ... hogy mert kérdezni, ha nem regéli el nekem, ami fúrja az oldalam



Kedves válaszoló, neked sztem semmi közöd ahhoz, hogy miért nem tud vagy akar sportolni.

2011. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%

sajnálom az olyan embereket, akik semmit nem hajlandóak magukért tenni, napi 20 perc sport szerintem mindenki életébe belefér...névtelen oldalon leírni, hogy fizikai munkát végez vagy ülőmunkát, tanul vagy hasonló, baromi nagy magánélet feltárás....nem akar sportolni és kész, erre megkérdezi minden adat nélkül, hogy mennyit fog fogyni...


ja és ha a 4. válaszoló megmondja a kérdés alapján a helyes választ, akkor javaslom, vegyen lottószelvényt ;)

2011. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj, menj innen tényleg el, és ne rágalmazzál hazugsággal. MONDTAM, hogy nem TUDOK sportolni ,te sz.r.ncsétlen.
2011. júl. 17. 16:18
 10/26 A kérdező kommentje:

Mindegy, akkor használom a keresőt.

Azért elsőnek és negyediknek köszi.


Azt reméltem, hogy találkozok itt vkivel, aki fogyózott már így és van személyes tapasztalata.

2011. júl. 17. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!