Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Leg Magic? Kinek vált be?

Leg Magic? Kinek vált be?

Figyelt kérdés

Ha van neked vagy ismerősödnek van, kérlek ezeket írd le! :)

- Használ-e?

- Belső combizom flelől eltünteti e a zsírpárnát?

- Feszessé teszi a bőrt?

- Lehet tőle fogyni?

- Használod a dvd-t mellé?

- Mennyi időt szánsz rá egy nap?


Most gondolkodtam el rajta nemrég, hogy vegyek, mivel lábam már elég szép lehetne mert a külső combizmom feszes mint a kő, csak a belső viszont nagyon renyhe. :D

Köszi előre is a válaszokat!


2011. aug. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
barátnőmnek van. nem vállt be neki. azért mert napi 5 perc nem elég rajta, többet meg nem tudott csinálni. nagyon monoton is.
2011. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS! Fogjátok már fel! Amúgy meg te sem képzeled, pont ahogy az első írta, hogy 5 perc csuszigálással bomba alakod lesz.

Diétázz és sportolj!

2011. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
helyi zsírégetés nincs, de helyi izomépítés csak van már.:D
2011. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az van, de sajnos ez a mozgás nem megfelelő ahhoz, hogy annyi izmot felpakoljon a kérdező amennyit szeretne.
2011. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen van valami, amit mellette elfelejtettem leírni. :)

Naponta 30 percet elliptikus trénerezek, az 500 kalória. Mellette Ab Rocketezek ami ugyanúgy TvShop-os gép és nagyon jól bevált, na meg kétkilós súlyzóval "gyúrok" bicepszre és tricepszre persze nem dagadó izmokat szeretnék hanem olyan formás kis nőieset. Mindhárom dolog hatékony és persze emellett figyelek hogy mit eszem.

Emellé pluszban hatna a Leg Magic is?

2011. aug. 8. 18:29
 6/7 A kérdező kommentje:
És használnám a DVD-t is ami 15 perc, van elég időm nem öt percet csúszkálnék rajta hanem naponta kb negyedórát.
2011. aug. 8. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Önmagában a Leg-magic kevés, mindenféleképpen kellenek más gyakorlatok is. Ismerősöm nagyon kedveli. Még tévézés közben is tud csusszanni, ahogy ő fogalmaz. Én próbáltam az övén, érdekes:
2011. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!