Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Step lépcső vagy Leg Magic?

Step lépcső vagy Leg Magic?

Figyelt kérdés
Rubint Réka gyakorlatait kezdtem el csinálni (durva nagyon, de élvezem :D), és gondolkodóba estem. Eredetileg előtte Leg Magicet akartam venni, ami ugyanannyiba kerül, de úgy látom ez a step lépcső több mindenre jó úgyhogy kérdés melyiket vegyem? Ja és nem tud valaki olcsóbban step lépcsőt ha az lenne mint 10.000??:SKöszi előre is!!!!! :D
2011. aug. 13. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Sem rubint réka dvd-je, sem a leg magic sem a step lépcső nem a legjobb választás fogyáshoz (bár a lépcsőt nem hülyeség beiktatni súlyzózás mellet, de 10eFt-ért egy ilyen sz4rt? Ott az ágy, vagy kisszék esetleg az udvaron egy egy tégla azt szevasz). Ha egy kicsit is számít, hogy a végeredmény jó legyen akkor vegyél egy tárcsás kézisúlyzót az 4-5eFt a hervisbe. Lehetőleg teljes testes edzést kéne nyomni...

(NEM VAGYOK KÍVÁNCSI SENKINEK A VÉLEMÉNYÉRE! Ez az igazság, ha nem tetszik pontozz le.)

2011. aug. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik más izmokat mozgat meg, erre nehéz a válasz. Nekem stepper van, állványos, az biztos hogy leizzasztja az embert, a Leg Magicot még nem próbáltam, de ránézésre max izomlázat okozna nekem.

Hozzáteszem, hogy 54 vagyok, a orvos a steppert sem javosolta (térd), legjobb s szobabicaj lenne nekem.

2011. aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem épp eladó a step lépcsőm! Alig használt,8.000 Ft-ért árulom, de rugalmas vagyok:) Ha érdekel írj privátban üzit és megbeszéljük a részleteket! :)

2011. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
legalább nem olyan izés bogyókat szedsz
2011. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nirvanafrick válasza:
leg magic mivel sokkal kényelmesebb a rajta való edzés és élvezetesebb a mozgás sőt hatékonyabb is.
2011. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!