Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le fenékről és...

Hogy fogyjak le fenékről és tüntessem el a narancsőrt?

Figyelt kérdés
hogyan tudné, milyen tornával, vagy bármivel leadni a fenekemből és feszessé tenni? narancsbőröm is van hogy tüntethetném el?
2011. febr. 21. 16:17
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én kutyasétáltatás közben kitöréseket csinálok. Előre lépek az egyik lábbal (a comb kb vízszintesen a talajjal), behajlítom úgy, hogy a hátsó lábam térde majdnem érintse a földet. És így megyek végig az utcán (legalábbis amíg bírom :D) Néha hagyj egy perc szünetet, majd folytasd, de ne állj meg egy pillanatra sem teljesen! És figyelj, hogy a hátad egyenes legyen, valamint a talpad/sarkad ne emelkedjen el a talajtól! Nekem bevált, a combom és a fenekem szép formás lett, ha nem adod fel, a narancsbőrön is segít. :)
2011. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! még jó hogy nekem is van kutyám:D
2011. febr. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!