Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 15 tojás 3 paradicsom 3 kis...

15 tojás 3 paradicsom 3 kis alma. A ch ugyan több 20g-nál, kb 40g. Ettől nem tud beindulni a ketonizáció? Vagy akkor egyek csak 2 parit plusz 1 almát? Az 20 g csak nem tudom, bírom-e.

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 08:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hát elég furcsán ugrottál neki a fogyásnak ezzel a 15 tojival
2011. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem maga a kérdés is újszerű. Elmagyaráznád egy laikusnak a felvetést???
2011. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy már csak a tojás 1020 kalória?
2011. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Ketondiéta, az egyik rokonom is rendszeresen csinálja. Az a lényeg, hogy ilyenkor hetekig csak fehérjét eszik, semmi mást.

Felhívnám a figyelmet a "rendszeresen" szóra. Vagyis: csinálja, lefogy, abbahagyja, visszahízik, csinálja, lefogy, abbahagyja, visszahízik.

2011. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
teljesen korrekt, de ha végeztél nyilván egy hosszan tartható növényeket is nagyobb arányban tartalmazó étrendre át kell térni.
2011. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tudom hány kalória van a tojásban. Az említett növényekkel együtt kb 1250 kalória szerintem nem sok egy napra. Nem akarom 600 kalóriás étrenddel éheztetni magam. A tojás teljesen jó étel,a koleszterinszintet sem emeli,mint azt terjeszti a közegészségügy.
2011. nov. 11. 19:38
 7/22 anonim ***** válasza:

Jaj, te is bevetted az "összes orvos az ellenségünk" dumát.

Hogy megemeli-e a TE koleszterinszintedet, azt majd vérvétel fogja eldönteni. Mert csak ez az egy számít.

Plusz: ilyen mennyiség mellett bármikor kialakulhat egy allergia, aztán majd szívsz miatta egész életedben...

2011. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

napi fél kiló gabonával szemben nem biztos hogy allergiás lesz, de 15 tojástól már félő hogy kialakul..

a koleszterinszint dologgal az a helyzet, hogy életmód és test kérdése. nekem nem emelkedne az ldl szintem.. viszont mondjuk fiatalon, egy diéta alatt meg pont le lehet sz.arni még ha időlegesen növekszik is.

2011. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Miért azt a dumát kéne elhinnem,hogy minden orvos jót akar nekem?
2011. nov. 12. 20:09
 10/22 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Az Atkins diéta a témakör. Nézz utána! Ha nem értesz hozzá,ne szólj hozzá,és akkor nincs gond! Nem azért kérdezek,hogy laikusok esetleg fikázzanak,ez az oldal tudtommal információcserére lett kitalálva,és nem arra,hogy "no name" emberek kimutassák az agressziójukat. (amellett,hogy te amúgy nem voltál agresszív,mégis értékelést érzek a szavaid mögött,bár lehet,hogy ez csak paranoia)
2011. nov. 12. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!