Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Tanacsot szeretnek! Kinek...

Tanacsot szeretnek! Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
En 170magas 96 kg (sajnos)vagyok!2 evvel ezelott sikerult lefogynom a 90 napos dietaval 16 kg ,de hat nagyon helyesen vissza csipegettem a kg-at!most elkezdtem az Atkins dietat!Nekem logikusnak tunik Dr Atkins allitasa!Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a dietaval kapcsolatban?mennyi ido utan lathato eredmeny!Elore is koszonom
2012. márc. 13. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm ezt csinálta, szinte semmi szénhidrát. Elég sokáig bírta, és amikor elkezdte visszavezetni a szénhidrátot akkor csak ugráltak rá vissza a kilók. Szerintem valami olyat keress amit mindig be tudsz tartani, nem kell lemondani szinte semmiről hosszú távon. Talán jobb a kalória számlálás, vagy a kevesebb evés , sport.

Egy idő után eleged lesz a sok húsból+ kellemetlen lehellet és székrekedés. Jónak tűnik a szememben a testkontroll, amiben nem kell mindent szó szerint betartani és viszonylag lehet enni mindent, csak nem mindegy mikor, és könnyebb a 90 naposnál.

2012. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen is az a testkontroll......
2012. márc. 13. 17:21
 3/11 A kérdező kommentje:
masodik kommentelo es a kedves ismerosod mennyi ido alatt adott le mennyi kg?
2012. márc. 13. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:
nagyon gyorsan és látványosan fogyott. Szerintem 1,5 hónap alatt megvolt neki a 10 kg. De mikor elkezdett enni szénhidrátot ugyanilyen látványosan ugráltak vissza a leadott kilók.
2012. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A testkontrollnál érdemes elolvasni a könyvet. Ott leírja az alapelveket és azt mondja mindenki annyit tart be amennyit akar.

A lényeg: délig csak gyümölcs

Déltől este 8 ig van az ebéd és a vacsi. Szét kell választani a fehérjét a szénhidráttól.Húst nem ehetsz kenyérrel, krumplival rizzsel, csak salival. Vagy csak krumplit eszel vagy csak húst. Ha szét választod szinte mindent lehet. Amit leírtam csak a nagyon leegyszerűsített változat. Olvasd el a könyvet leír mindent mit szabad együtt és mit nem.

2012. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a könnyű utat választod, mindig vissza fog jönni! Életmód-váltásra van szükséged! Több mozgás, kevesebb kalória. Én nem akartam túlzottan fogyni, csak teszteltem egy garantált rendszert, és lement 10kg. 88-ról 78-ra. Azóta sem jött vissza, pedig semmire sem figyelek már oda. Egyszerűen szokássá vált pár egyszerű táplálkozási szabály. De mindig van édesség is pl. :)
2012. márc. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
TROLOLOLOLOOOOOOL
2012. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valamennyi szénhidrátra a szervezetnek szüksége van az energia miatt. Azt lehetőleg reggel fogyaszd el. (Csak megjegyzem, hogy Atkinsnek is sikerült visszahíznia élete utolsó hónapjaiban). Bármelyik kampányszerű fogyásnak visszahízás a vége. Belép a jojó effektus.
2012. márc. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Tanácsolni tudok,nekem bevált: 81 -82 kg voltam /164 cm /!!!

Ma 75 vagyok.Nem sok fogyás,de legalább nem híztam vissza.


Utálok gyakran mozogni és imádom az édességet,DE

mindent lehet,MÉRTÉKKEL.

Tanács: reggelire bármilyen szénhidrát,rendes ebéd,desszert nélkül,valamint vacsora 17:00-nál nem később! *mindig vannak kivételek*:)

Ami hozzásegített és segít a mai napig:

CHILLI BURNER -csakis egy tabletta reggel éhgyomorra-DE gyomorbetegeknek nem lehet használni.Amíg nincs panasz,egész nyugodtan lehet,mert nem csíp,nincs mellékhatása,zsírégető.Akárcsak a KÁPOSZTAKAPSZULA : ami 9 EUR közt mozog,de borzasztó jó,és már egy hét után látni az eredményt a mérlegen.Én sosem hittem ilyenekben,de tapasztaltam,és arra buzdítalak kedves,hogy próbáld ki,megéri.

Próbálok tornázni 10-15-20 percet: R.Rékára,B.Icára ---youtubeon találsz vidiket.

Kívánok sok kitartást! :)

Várom a fejleményeket,ha még aktuális kérdésedre a válasz:)

2012. ápr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nincsen tuti trükk, amivel egyik napról a másikra lefogysz 10-20-30 kilót. Ez sajnos kemény munka, és lassan hoz eredményt. Három dolgot javaslok:


1. Mozogj! - Ez a legfontosabb. Amellett, hogy több energiára van szüksége a testednek, gyakorlatilag minden "mutatón" javít.


2. Az adagok fokozatos csökkentése. Fontos a fokozatosság, hadd szokjon hozzá a szervezeted, hogy most más energiaforrás után kell néznie.


3. Egyél, amikor éhes vagy: ha "éhezteted" a szervezeted, akkor arra fog ráállni, hogy amint van egy kis felesleg, raktároz. Ezért van, hogy a gyorsan leadott kilók ugyanolyan gyorsan vissza is szöknek: amikor egy pár napig megint többet eszel, at a tested gyorsan elraktározza.


Sajnos nincs olyan módszer, amivel pár hét alatt le lehet adni egy ekkora fölösleget. Viszont ha betartod a fokozatosságot, és kitartó vagy, akkor sikerülni fog. Saját tapasztalatom az, hogy először energikusabbnak érzed magad. Robbanékony leszel, úgy érzed, hogy most azonnal képes vagy mindenre. Aztán egy idő után új lyuk kell az övedre. Aztán még egy... Csak kitartónak kell lenni, és nem szabad feladni!


A kezdetekhez adhat egy kis segítséget valamilyen ginszeng bogyó, de maximum egy hónapig szabad szedni. Utána már saját erőből kell menni!

2012. ápr. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!