Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » A tinédzsereknek nem lesz...

A tinédzsereknek nem lesz bajuk az Atkins diétától? Élhetnek ők is kevesebb szénhidráttal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Szénhidrátra nincs szüksége a szervezetnek. Nem vicc. (Lásd eszkimók.) Nem tudom, hány éves vagy, de fejlődésben lévő fiatalként ne próbálkozz szélsőséges táplálkozással. Így ha mindenképpen diétázni akarsz, óvatosan csináld. Talán az is elég, ha elhagyod a közismerten egészségtelen ételeket (édességek, csipszek, stb.), és többet mozogsz.
2012. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Első...olvastam pár válaszodat, szerintem egy kicsit mostmár visszavehetnél a hülyeségekből..

A szervezetnek szüksége van a zénhidrátra. ha egyáltalán nem eszel szénhidrátot, eleve székrekedésed lesz. Az eszkimókat meg nehogymár idekeverd, teljesen más a szervezetük, más helyen élnek= a szervezetüknek baromira nem ugyanarra van szüksége, mint nekünk...


Ha valaki 1 hétig nem eszik szénihdrátot, attól semmi baja nem lesz. Ha hónapokig csinálja, akkor elég durva betegségek forrása lehet, teljesen mindegy, hogy felnőtt, vagy tinédzser. Szerintem elég veszélyes.

2012. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Sosem késő tanulni. Remélem, tudsz angolul...

[link]

Ide lapozz az oldalon belül:

Illnesses caused by improper nutrient consumption

2012. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
az eszkimó is homo sapiens sapiens meg te is, akkor nem értem miért lenne olyan más az ő szervezete? oké, hogy más körülményekhez adoptálódik, de teljesen ugyanaz ő is meg te is
2012. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Már nem azért, de ostobaság azt gondolni, hogy szénhidrátokra nincs szüksége a szervezetnek, mert ez nem igaz. Az a nem mindegy, ha már szénhidrát, hogy milyen formában viszed be. A zöldség és a gyümölcs is szénhidrát forrás, sőt, de magas rosttartalommal, plusz sokkal lassabban szívódik fel, mint a finomított lisztek és a finomított cukor (ami szintén szénhidrát).

Szóval a szénhidrát kell, a finomított liszt és cukor nem.


egyébként meg attól függ hogy lesz e bajod tőle, hogy mit értesz az alatt hogy tinédzser. 12-13 évesen felejtsd el, 17 évesen meg végül is csinálhatod. De a szélsőséges étkezés senkinek nem tesz jót.

2012. ápr. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi:) 14-15 vagyok.
2012. ápr. 26. 13:25
 7/15 anonim ***** válasza:
14-15 évesen egyáltalán ne Atkins diétázz. Minek? 18-20 éves kor alatt én egyáltalán nem vagyok az ilyen típusú diétáknak a támogatója. Nem az északi-sarkon vagyunk, szóval nyugodtan ehetsz szénhidrátot is, de annyi oldal van az interneten ami az egészséges életmóddal foglalkozik, neked is csak a googlebe bekéne írni hogy "egészséges életmód" és kidobna vagy 10 millió oldalt... Ilyen korba ne diétázz, hanem válogasd meg azt hogy mit eszel és sportolj. Ennyi a titok.
2012. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Turista válasza:
100%

"nincs egészségtelen étel- csak mértéktelen fogyasztás

legalább napi fél óra testmozgás, testedzés pótolhatatlan

az elfogyasztott és a felhasznált kalória legyen egyensúlyban

A legnagyobb ellenfél a saját lustaság és a rossz szokások.!"

2012. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A megfelellően összeállított étrend és a mozgás a legjobb megoldás. Az étrendet dietetikussal személyre szabottan állítasd össze és ne a divatdiétákat kövesd, mert azoknak mindig van valamilyen hátulütője. Ha fogyni akarsz egyél naponta 5x egészséges ételeket és mozogj! Ne kövess neten talált diétákat a nélkül, hogy nem beszélted meg szakemberrel (dietetikus) ők ezt 4 évig tanulják.
2012. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
68%
szénhidrát nélkül menj lapátolj 1 órát (Y) összeszarod magad hamar
2012. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!