Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csak ilyen kevés szénhid...

Miért csak ilyen kevés szénhidráttal fogyok?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon szoktam számolgatni, hogy hány gramm, de így néz ki egy átlagos napom szénhidrát szempontjából:

reggel-délelőtt 120 g kenyér (40 g ch), ebédnél pár falat nasi, illetve kb 2 naponta este eszek kb 200 g szőlőt.

Csak ennyivel fogyok, ráadásul így is csak havi 1, max 2 kg-t. (kcal amúgy max 1200, és biciklizek heti 5-6x 40 percet)


Tehát annyira kevés ez a szénhidrát, hogy ilyenkor nem fog az agyam és képtelen vagyok tanulni. Meg kell ennem 1 szőlőcukrot, azzal tudok tanulni kb 20 percig...


17/L


2011. okt. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Inkább egyél normálisan. A szőlőcukor teli van szénhidráttal ;)
2011. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha normálisan eszek, nem fogyok.


Tanulnom meg muszáj. Ehhez kell a szőlőcukor..


Elolvastad egyáltalán amit írtam???

2011. okt. 20. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem hülye vagyok, csak szeretek a semmire írogatni. Szerinted? Persze hogy elolvastam. Akkor úgy látszik a normális evésed nem jó, azon kell változtatni, hogy fogyjál tőle. Ennyi kajától jó hogy éhes vagy, azt megdobod egy szőlőcukorral, ami tiszta szénhidrát, gratulálok! Inkább egyél meg egy fél kiló almát, többet érsz vele!
2011. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most komolyan nem hiszem el, hogy nem látod az összefüggést a tanulás és a szőlőcukor között...

Ha nem eszek szőlőcukrot, akkor nem tudok tanulni. Tudod miért?? Mert nincs szénhidrát amit felhasználjon az agyam. De a szőlőcukor perceken belül felszívódik, tehát tudok tanulni is.

2011. okt. 20. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha normális keretek között étkezel, kap annyi szénhidrátot az agyad, hogy tudjon tanulni. Úgye tudod, hogy 100 gr szőlőcukorban 100 gr szénhidrát van?
2011. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Látom nem fogod fel, hogy koplalsz, ezért tudsz csak szőlőcukorral koplalni. Egy kb. 150-160 gr-os szénhidrát diétával napi 5!!! étkezéssel beállna rendesen a szervezeted, nem koplalnál és jéé fogynál is.
2011. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Viszont 1 DARAB szőlőcukor nem 100 g....


Most kicsit logikádat használd már.. Szerinted ennyit ennék, ha többel is fogynék???


istenem... -.-' váááááá akkora hülye vagy...

2011. okt. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!