Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Miket lehet enni és miket...

Miket lehet enni és miket nem. És mikor?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni ezt a diétát csak nem tudom hogy miket lehet enni meg azt sem hogy mikor kell mert eddig nem reggeliztem ha nem először csak olyan 14 óra felé ettem majd 19órakor vacsiztam

2012. máj. 25. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha fogyni akarsz akkor ne fogyokúrázz, csak válts életmódot! reggelire tojás sonka újhagyma retek paradicsom paprika, tízoraira én activia epres joghurtba most a kertbol epret szoktam darabolni meg szorok bele zabpelyhet és nagyon finom, ebédre valamilyen húsételt zoldségekkel, vagy párolttal vagy salátával, uzsnnára én gyumolcsot szoktam, vacsira meg vagy halat vagy csirkemellett valamilyen módon elkészítve, mellette sok vizet iszom, gyogyteakat és szuper a kozérzetem
2012. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gringabringa ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy a mai világban és információs dzsungelben valaki még ilyen kérdest tesz fel, hiszen a csapból is ez folyik. HÍZLAL: ami lisztből van (kenyér,tészta,nokedli,tarhonya,rántás a főzelékben), krumpli, amiben cukor van (jó hír, még a vegetában és a csipszben is van:S).Marad a kérdés, mi nem hízlal? Különféle zöldsaláták cukros öntet nélkül, ezektől viszont falnak mész az éhségtől.
2012. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A diáta alapja a megfelelő SZILÁD ÉTKEZÉS.

Protein növelés tápkieggel (egg, micellar casein, whey alapúak), mivel csökkented a szénhidrátbeviteled. Gyümölcs nuku. Párolt zöldségek orrba-szájba. Szénhidrátnál lassú felszívódásuk használata tápkieg esetében Palatinose, vagy zab, risz, hajdina stb. stb.


Esszenciális zsírok mint MCT olaj (pl. Stillmass-tól) omega, olvia, lenmag.


Figyelni érdemes összeválogatni a megfelelő felszívódású zöldséget párosítani a megfelelő szénhidráttal.


Szóval érdekes játék.....

2012. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
cola nuku,meg a meki, amugy egyél mindent
2012. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kb. 3 óránként egyél párolt sovány húst, nyers zöldséget, olívaolajat. Vitamint külön is.

Ezzel biztosítod a szervezetednek a fehérjét, a rostokat és a telítetlen zsírsavat is (+ a vitaminokat).

Éhes SOHA ne legyél!!!

A testzsírszázalékod eléri azt a szintet, ami számodra ideális (próbáld meg tárgyilagosan szemlélni magad, ne testképzavarosan), és ezt a szénhidrátszint változtatásával tudod kontrollálni. Ha hízni szeretnél, több szénhidrátot fogyasztasz, ha fogyni, kevesebbet.

Rizs, krumpli megfelelő források ehhez.

És időnként mehet némi félreevés (csoki, ilyesmik), nem lesz tőle semmi bajod.

Nem találkoztam olyannal, akinél ez ne működne.

2012. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!