Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúrázók csak "könnyebb"...

A fogyókúrázók csak "könnyebb" ételeket esznek? Pontosan miket nevezünk "nehéz" és "könnyű" ételnek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

könnyebbek

zöldségköret hússal/hallal

zöldségek főtt tojással

sajtok zöldséggel(orda, mozzarella)

görögsaláta

párolt/grillezet sovány sertéshús, marhahús, csirke, pulyka, halak, tenger gyümölcsei

barnarizs hússal

gombák párolva, töltve

különféle zöldségek töltve

tonhalsaláta

gyümölcsök

kefír, joghurt, túró, cottage cheese

abonett, zab

zöldséglevesek

főzelékek


nehezebbek

pörkölt, pacalpörkölt

lencsegulyás, gulyásleves, babgulyás

széekylkáposzta, rakottkrumpli, tarhonyáshús

vadas zsemlegombóccal

bolognai, pizza, lasagne

tészták, mákosguba, túrógombóc, nudli, derelye

hurka, kolbász, zsíros husok, oldalas, rántotta, édes tészták, táskák, chips, csokoládé, ízesített tejtermék, tejszín, müzlik, kekszek, zsíroskenyér, lekvároskenyér, bundáskenyér, rántott ételek,

2012. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a "nehezebbnek" leírt ételek nagy részét imádom, és - mértékkel!! - a fogyókúra alatt is ettem. :)
2012. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban: könnyű étel - nem zsíros/olajos. Nehéz étel: zsíros, olajos.
2012. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a nehéz közé sorolnám a fehérlisztes finomítottcukros dolgokat is.Foooornetiiiiiiiiiiii
2012. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak, akik igen, én fogyóm alatt ugyanazokat ettem, mint előtte, csak kisebb mennyiséget, és 10 kg lement mínuszban. Mivel naponta sportoltam, löttyedt sem lettem.
2012. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uccsó, és mit jelent nálad ez a kisebb mennyiség? Én is szeretnék 10 kilót fogyni! :))
2012. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó vagyok: A kisebb mennyiség azt jelenti, hogy ami még belefér a napi kalóriaszükségletedbe.

Ha akarsz ehet kizárólag szalonnát kenyérrel is, amig nem léped túl a keretet. De ez azt jelentené, hogy naponta megehetsz egy-két szelet szalonnát kenyérrel, és utána meg semmit, ezért igy nem sok értelme lenne.


Ha tényleg fogyni akarsz, akkor olyan ételekkel laksz jól, aminek kevés a kalóriatartalma, és a töményebbeket visszafogod. Ha egy-egy napon túlléped a keretet, akkor az még nem baj, ha minden második nap, akkor nem lesz belöle fogyás.

2012. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rántotta nem feltétlenül nehéz. Én olaj nélkül sütöm teflonban, vagy csak fehérje vagy egy sárgája 2 fehérje, gombával, salátával, így biztos nem nehéz.
2012. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!