Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,44 kg. Hogyan...

13 éves vagyok,44 kg. Hogyan csináljam hogy lapos legyen a hasam? Most sem vagyok kövér de lapos hasat szeretnék lehetőleg gyorsan. Hogyan csináljam, miket egyek, hogyan eddzek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
44kg?? és még fogyni akarsz? eddzél sokat fekvőtámasz;felülés;törzsemelés;futás;biciklizés sok víz és egyél rendesen ahogy szoktál csak ezeken változtassál.
2012. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:
90%

Neked csak sportolni kell, torna, felülés, gimnasztika, fekvőtámasz, futás, bicikli, görkori. Bármit!


Evés: egyél mindent amit eddig, kivéve: cukrokat NE, csokiból keveset és inkább sötétet, chipset NE, gyorskaját (hamburger, pizza) NE. Ellenben sok gyümölcs, zöldség, rizs, húsok (lehetőleg kevés növényi zsiradékkal), hal, teljes kiőrlésű gabonából készült kenyér.


Isten ments,hogy 13 évesen koplalni kezdj nekem. FEjlődésben vagy, nőni fogsz, most nem vonhatod meg a tápanyagokat magadtól, mert egy életre tönkreteszed a testedet (gerincferdülés, mozgásszervi panaszok, betegeskedés) és akkor hiába lesz lapos hasad!

2012. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem fogyózni akarok csak egy kicsit a hasamból leadni :) amúgy chipset, hambit, cukrot eddig se ettem mégse lapos a hasam :S
2012. máj. 1. 18:49
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:
Igen, pont ezért csináld azt, amit írtam. A hasadon az valószínűleg csak víz, amit a sporttal meg a rendes kajával majd le tudsz adni.
2012. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. máj. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!