Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ismeritek-e az Atkins diéta...

Ismeritek-e az Atkins diéta pontos receptjét? Melyik nap mit, és milyen mennyiségben fogyaszthatok.

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan válaszoljon, aki tényleg tudja, esetleg ki is próbálta már. Sértő és megjegyző válaszokra nem vagyok kiváncsi. Köszönöm!

2012. júl. 16. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj!

2012. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
waoo, köszönöm!!! mintha még sosem használtam volna... csakhogy itt sehol nem találtam egy pontos "menetrendet". Ezért kértem azt, hogy csak olyan válaszoljon, aki próbálta már, s aki tudja, hogyan állítsam össze az étrendet. Szerintem te, a válaszod alapján nem próbáltad, talán nincs is szükséged rá...
2012. júl. 16. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy én nem ezt az utat választottam!
2012. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szívesen fogadom a tapasztalataidat!
2012. júl. 16. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a paleolit-diéta szerint, ill. a szénhidrátok visszafogása, egy egészségesebb étrend tartósabb kialakítása, napi rendszeres mozgás beütemezése. Nem akarok hirtelen gyorsan, de amit lefogyok azt akarom, hogy az tűnjön is el végleg!

Tehát fehér kenyér helyett barna, ill. korpás kenyér, fehér liszt helyett TK. liszt (dr.Gaham) liszt.

Mivel jelenleg minimális a napi mozgásom, lehetőleg minimális kcal és ch bevitel, több zöldség-gyümölcs, mindezt úgy hogy azért ne is koplaljak, és mellette olyan napi rendszeres étkezés legyen, amely még hónapok, évek múlva is tarthatóak, tehát nem időleges valami.


Vagyis ami utat én választottam: lassan járj, tovább érsz, igyekszem ésszel, logikával, célirányosan, céltudatosan átalakítani eddigi étrendemet, táplálkozási szokásaimat egy olyanra, amely még évek múlva is megállja a helyét az életemben.

2012. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szoondiii ***** válasza:

Azt ugye tudjuk, hogy valójában a graham liszt semmivel sem jobb, mint a legolcsóbb fehér liszt..


De igen, minden ami a ch bevitelt csökkenti, már eredményhez vezet. Koplalni meg nem tudom hogy lehet, amikor húson, szalonnán él az ember, hát így nem lehet tápanyaghiányban szenvedni :)

és jó sok zöldség, zöld-zöld-zöld ami csak van! :)

2012. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hány napra kéred a pontos receptet, hány főre számolva, és milyen nyelven?

2012. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!