Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Lehet-e fogyansztani az...

Lehet-e fogyansztani az Atkins diéta első szakaszában a következő zöldségekből: sárgarépa, káposzta, retek, hagyma?

Figyelt kérdés
akinek ezzel kapcsolatban tapasztalatai is vannak, nagyon szívesen fogadom a jótanácsokat is :)

2012. júl. 29. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én amikor fogyni akarok, az Atkins alapelveit követem, mindent eszek, aminek nem magas a szénhidráttartalma, amiket felsoroltál, azokban konkrétan nincs, szóval szerintem simán. Hús zöldségekkel, kb ennyi az Atkins, nem bonyolult, igazából egy testépítő étrendje, csak nem korlátozza le fehér húsra és a ch rész nem szerepel benne, azt zsírral pótolja.
2012. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szoondiii ***** válasza:

Húst és alacsony ch zöldséget bármikor, mindig, akármennyit ehetsz. ezek normális, emberi táplálékok.

ne bonyolítsd túl, csak ne egyél gabonát, tejet, cukrot..

és ennyi.

2012. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez meg miféle butaság? :) Húsból akármennyit akármikor?
2012. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Paleolit tévhitek...
2012. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szoondiii ***** válasza:

Tulajdonképpen az akármikoron lehetne vitázni.

Az emberi emésztés hatékonysága estére csökken, a kínaiak (legalábbis a Taoisták) ezért nem esznek már este. Én annyira rühelltem régebben a '6 után ne egyél és akkor fogysz' embereket, hogy ez lesz az utolsó, amin majd változtatni fogok.


De a többi igen, próbáld ki hogy lowcarb módon eszel, tej nélkül pár hétig. Nyírd ki a zsírszalonnát (edd meg), a kalbászt, sonkát csak ne tömegelésnek csináld, mert nem fog menni a hízás. Nyilván az izom sem fog úgy épülni mint testépítőknél, mert ők tömik a ch-t és kihasználják a jó inzulin választ.

2012. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!