Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves diéta? Ez vajon...

Káposztaleves diéta? Ez vajon beválik, és mit kell még tenni az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy ha én elkezdem ezt a leveses diétát akkor vajon ez elég-e, mert mindenki írja kommentekben hogy 7. nap végére 9 kiló mínusz, de azt el nem hiszem hogy mindezt mozgás nélkül érik el??? azt szeretném megtudni, hogy mit kellene tennem, hogyan mozogjak ahhoz hogy a felesleges bőr ne maradjon ott! rajtam min 25 kiló plusz van és 165 centi vagyok ami nagyon rossz arány, ez ellen mit tegyek mozgással! segítsetek

2012. máj. 16. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

7 nap alatt 9kg minusz, ami víz, meg salakanyag. Zsír max 0,5-1kg.

Én kipróbáltam már ezt a diétát, de nagyon nem ajánlom, kórházba is kerültem. Az orvosok sem ajánlották, dietetikus állított össze személyre szabott étrendet, pedig nem nagy súlyfeleslegem volt.

2012. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsõnek! És mèg mindennek a tetejèbe nagyon sz@r az ìze is.
2012. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik, nagyon rossz íze van, egyszer kétszer meg tudod enni, de utána... egy életre megfogod utálni.
2012. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ízét:-D

De csak ezért szoktam enni.

Amit fogyni lehet tőle, az valóban csak víz, a káposzta vízhajtó, egyfolytában pisilni kell tőle:-)

Kcal és tápérték számolás, cukros, fehérlisztes, zsíros kaják és cukros üdítők mellőzése.

Mozgás: Heti 3-4 alkalommal 40-60 perc, ez lehet szobabicikli, bicikli, futás, lényeg, hogy folyamatos legyen.

Kb fél év, de nem fog lógni a bőröd.

2012. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. jún. 8. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!