Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mennyire hatásos az atkins...

Mennyire hatásos az atkins diéta, napi egy óra futással kiegészítve?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek futni, de úgy hallottam, hogy az Atkins mellett nem ajánlatos sokat sportolni.
2008. máj. 20. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha az atkinst csinálod nem fogsz bírni jóformán a boltba elsétálni sem nehogy 1 órát futni. Próbálkozhatsz vele de kifogsz dőlni 5 perc alatt mint egy krumplizsák.
2008. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Atkins :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


nézz szét az egyéb kérdések topicban , rájössz majd mi a helyes diéta,


üdv

2008. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de ha képes is leszel végcsinálni, egy hős vagy...
2008. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Anyám megcsinálta. Tizenegy kilót fogyott 47 évesen. De szenvedett
2008. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

hagyd a fenébe ezt a divathülyeséget, és simán fuss egy órát minden nap. amellett ehetsz zsíroskenyeret tokaszalonnával, még akkor sem fogsz hízni. :D

és egyébként ha tudsz futni ennyit, akkor nem lehetsz annyira túlsúlyos, h diétáznod kelljen mellette...

2008. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az elöttem szólóval...napi 1 óra futás v mozgás és ehetsz bármit...:)
2008. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindenképpen hagyd abba a diétát, és kezdj el futni rendszeresen. Az egyik ismerősöm az Atkins diétátol nagyon beteg lett! (Kórház lett a vége!) Az egy kínzás! Én minden nap rendszeresen futok és megválogatom mit eszem, ez a leghatásosabb és nem teszed tönkre az egészségedet! Sok sikert!
2009. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én kipróbáltam az Atkins diétát, csináltam is hónapokon keresztül de többnyire egy kiadós porszívózás után is lihegtem, annyira gyenge voltam. Ráadásul kórházba is kerültem, mert a túlzott fehérjebevitel (az Atkinsben nagyon sok a hús) károsítja a veséket.
2010. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!