Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mennyit lehet fogyni Atkins...

Mennyit lehet fogyni Atkins diétával?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 14:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
24,568 kilogrammot. Milyen hülye kérdés már ez?
2012. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%

úgy kb 60-70 kilót, plusz a temetési költség


tudtad, hogy Atkins bácsi elhízásba halt bele? nem merte a saját diétáját alkalmazni

2012. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Szia!nem ismerem az Atkins diétát,de én most a DUKAN diétát csinálom,és 2 hónap alatt fogytam 10 kilót.nem kell éhezni,csak 1-2 szabályt kell betartani,ami nem nehéz.Nézz utána a neten,minden pontosan le van irva,és ha betartod,biztos a siker!!!! barátnőm is 15 kg-t fogyott vele,és nem szedte vissza a kilókat!sok sikert!
2012. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
80 kilóról 75 kilóra 2 hónap alatt fogytam le, azóta is tartom ezt a súlyt
2012. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%

Felejtsd el az etkins meg a túúrbó diétát és a hasonló parasztvakításokat! Egyél kevesebb szénhidrátot,kevesebb cukrot,legyen rendszeres a táplálkozásod és MOZOGJ!!!!!!


Ezektől a hülye diétáktól lefogysz(talán)aztán szépen visszaszeded az összeset,vagy a dupláját! Annyi embernek mondtam,hogy ne diétázzon,hanem mozogjon.Egyik sem hallgatott rám,1-2 évig szenvedtek ezekkel,aztán rájöttek,hogy tényleg mozogni kell!(köztük anyukám is)Milyen meglepő...


Vegyél egy futócipőt meg egy uszodabérletet,aztán uccu neki!

2012. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
31%
A diétával 1-2 évre kell tervezni, a lényegj h ne éhezz mert utána ha egy kicsivel is többet szel hízni fogsz majd megint lefogsz pár kilót megint felszedsz párat (jojo effektus) a lényeg max. 1400-1500 kcal naponta és ha lehet heti 3 alkalommal MINIMUM 30 perc intenzív sportolás!! és látni fogod a változást :D
2012. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

#2 Olvastál utána, hogy mégis hogyan halt meg Robert Atkinson?

"On April 8, 2003, at age 72, a day after a major snowstorm in New York, Atkins slipped on an icy pavement, suffering severe head trauma. He spent nine days in intensive care before dying on April 17, 2003, from complications from his head injury."

Valaki elkezdte ezt a baromságot és azóta mindenki ezt fújja. Elhízásba halt bele? Egészséges, normál testtömegű 73 éves bácsi volt aki agyrázkódás miatt halt meg. Nézzétek csak meg :

[link]


Én nem látom sehol kövérnek. :) R.I.P

2012. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hű. Utolsó vagyok, elnézést, hogy offoltam, de őszintén nem tudom, most olvasgatok épp róla, úgyhogy bocsi:D
2012. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 poiu ***** válasza:
Az összehasonlító vizsgálatok szerint az első 6 hónapban Atkins-szel fogytak a legtöbbet, utána az előny eltűnik, az első év végére mindegy. Mondjuk az nem mindegy, hogy az Atkins programot kevesebben adják föl.
2013. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Aki lepontozott,az miért tette? Legyen oly kedves és árulja már el :)
2013. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!