Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ezzel most nagyon elrontottam...

Ezzel most nagyon elrontottam a diétámat? FONTOS

Figyelt kérdés

Már régóta fogyózok, de mindig voltak gyenge napjaim, de utána folytattam. Most 9 napig bírtam, ezalatt 57ről 54-re fogytam sok mozgással és kevés étellel. Kalóriát és szénhidrátot is néztem. Holnap lesza szülinapom és anyu már nagy sütés főzésben van, szóval a mai adagom többre sikerült:

Reggeli: 2 tojásból álló rántotta, két közepes paradicsommal

ebéd: 1,5 szelet natúr hús+ gomba+ saláta

Vacsora: 2 szelet natúr hús ugyanúgy gombával, salival,

De megettem még kb 6 szaloncukrot, amikor egy darabban van 50 kalória+ 2 almát, és két szelet mézes kenyeret, amit főleg bánok mert már ezer éve nem ettem kenyeret és kibírtam. Ráadásul tele van szénhidráttal :S

Még kb 4 kilót szeretnék fogyni, ugyanis vettem két nadrágot, amik 34-es méretűek és régen is jó volt ez a méret és bele akarok fogyni. Rám jönnek, de derékben még kicsit feszülnek meg a csípőmnél kinyomja kicsit a hájam, pedig már onnan is fogytam.

holnapra süt anya még sütit, abból tuti hogy eszek szóval szerintem holnap még nem diétázom, viszont ma még ellipszis tréneren 7-es fokozaton(a 8ból) elégetek 500 kalóriát és holnap is.

Vissza fogom hízni a súlyom?? Vagy holnap már diétázzak tovább? azt a 4 kilót már jó lenne egy hét alatt leadni mert nincs olyan ruha ami rám menne :S


2013. jan. 19. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Látod ezért nincs értelme a gyorsdiétáknak, egy normális életmód váltás kell, aminél nem kell sírnod, hogy jaj szénhidrát...
2013. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen, és is tudom. Azt tervezem, hogy amint lement rólam még a maradék plussz kiló, próbálok életmódot válltani. Bár eddig is ezt csináltam :) Kenyér helyett max teljes kiőrlésű extrudált, gyümi csak délelött, ebédre vmi hús, vacsira pedig sali zöldség, vagy sütőtök. Mellette rubint réka alakreformra tornáztam és mellette ellipszis tréner.

csak egy idő után olyan éhes lettem h már nem bírtam :S

Van még értelme ma tornáznom?

2013. jan. 19. 19:03
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

túlzásba viszed a hülyeséget már.

így is keveset eszel.

a reggelihez mehetne 5-6 tojás fehérje és tk kenyér,és vacsorára túró joghurttal.

edzés után fehérje turmix.

2013. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

és nem plusz kiló!

testzsírban mérd a változást!

2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

amióta edzek, észre vettem hogy keményebb a combom, kissebb a fenekem, szóval égetem a zsírt azért :) Fehérjeturmixban már gondolkodtam, de inkább fogyás után szeretnék izmosítani. Csak az a gáz hogy pl 54-55ről nehezebb 50re lefogyni mint 100kg-ról 90-re :@

és már megőrülök hogy nem jön rám az a nadrág, és holnap szülinapom, és elgyengültem!

Tudom hogy túlzásba viszem az egészet, mindennel így vagyok

2013. jan. 19. 19:07
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

a fehérjétől nem izmosodsz diéta alatt,hanem megvéded az izmaidat a formádat a leépüléstől jaj.

és azért vagy ilyen,mert átmenet nélkül belevágtál és semmi kedved hozzá,nem érzed az életed részének,átmeneti állapotként kezeled,nem alap életmódként.

2013. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Tudom, változtatnom kell a gondolkodásomon. FŐleg mert csak teherként kezelem, és kb minden nap megkérdezem magamtól hogy "mikor lesz már vége" ?:D ÉS rá kell jönnöm, hogy kb soha mert ha lefogyok, majd elkezdek zabálni ugyanúgy visszahízok:/

Hétfőn meg veszek fehérjét, köszönöm a tanácsot :)

2013. jan. 19. 19:15
 8/20 A kérdező kommentje:
Milyen fehérjét érdemes amúgy vennem?:) ÉS mennyit?
2013. jan. 19. 19:18
 9/20 anonim ***** válasza:
Én kezdésnek a pinkfit ultra loss shaket vettem, de alig várom, hogy elfogyjon, mert a scitecben vettem egy jobbat.
2013. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, de hova akarsz fogyni már? Duci törpe vagy vagy élsportoló? Mert, ha egyik sem, akkor szerintem fejezd be a diétát. Most ez nem valami irigy duma, én 51 vagyok, de ez egyáltalán nem normális, messze az egészséges alatt van (mondjuk 165 centi felett). 34-es méret?? Azt kapni is alig lehet, minek akarsz te olyanba belefogyni?

Nekem is olyan kell, de gondot is jelent a ruhavásárlás… Szóval nem akarlak megítélni, a te dolgod, de szerintem, ha nincs valami különös oka, akkor ne diétázz, ez baromság, csak kiszúrsz magaddal. Amúgy egy-két szaloncukorral nem rontod el. Én nem diétázom; van, hogy a napi kaja mellé egy tábla csoki is lecsúszik meg gyümölcslé, ami teli van szénhidráttal, sőt, McDonaldsban is szoktam enni időnként, de nem lettem egyik napról a másikra 90 kg ettől….

2013. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!