Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a diétámat?!

Elrontottam a diétámat?!

Figyelt kérdés

Próbálom múlt csütörtök óta a LifeTilt diétát követni, elhagytam a cukrot is, mozgok,súlyt emelek, sokat iszok, vacsorára fehérjeturmix, mégsem bírtam tovább. Tegnap volt a nyelvvizsgám ami nagyon rosszul sikerült, ilyen helyzetekben régen mindig bánat-zabáltam. De kibírtam tegnap édesség nélkül, de kevésbé ettem diétásan, ma pedig annyira fájt a fejem, mindenem, az életemet is odaadtam volna egy kis édességért, sem az édesítős kávé, sem a tea nem segített, úgyhogy leromboltam a boltba, és lecsúszott egy szelet csoki meg egy 300 g os vaníliáskarika...

Pedig egyáltalán nem is éheztem, csak ez a szénhidrátsóvárás, amivel eddig is rengeteg bajom volt, megint kitört rajtam.

Annyira elszánt voltam, de megint legyőzött :(

Mit tegyek? Holnaptól folytassam tovább a diétát, mintha mi sem történt volna?

Olyan rossz, éreztem h már egy hét alatt is sokat fogytam, kényelmesebbek a szűk nadrágjaim, még szemmel látható is volt, most meg mindent elrontottam 1 nap alatt?!

:(


2012. ápr. 22. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem rontod el egy nap alatt, a legkeményebb diétázók (testépítők, profi sportolók) is bezabálnak

diéta után, vedd töltésnek ami megemeli a lepitin szintedet így segíti a fogyást mondjuk 1 hét az nem hosszú idő a lényeg hogy életmódot váltsál és hosszú távon az menjen néha belefér dzsuva kaja mondjuk heti 1 étkezés, vagy 2 attól függ nem para de hosszú távon a jó minőségű kaja legyen a mérvadó 90%-ban

2012. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!