Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 2 napja kezdtem bele az...

2 napja kezdtem bele az Atkins-diétába.165 cm vagyok, és 55 kg. Az, hogy lehetséges, hogy ma reggel 56 kg-ot mutatott a mérleg? Mit nem csinálhatok jól? Ha valaki csinált már ilyen diétát, az segítsen már nekem, hogy miket egyek, meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Ha valaki csinált már ilyen diétát, az segítsen már nekem, hogy miket egyek, meg ilyenek.Előre is köszi:)Jó formán csak szalonnát eszek, trapista sajtot, tejfölt, húst, tükörtojást. De ma reggel 56 kg-ot mutatott a mérleg (minden nap mérem magam) Ez mitől lehetséges? Ja és este 6 után már nem eszem, és mindig elmegyek sétálni,Ekőre is köszi a segítséget!

2013. júl. 9. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1 kilón mit kell kiakadni?

Ez lehet visszatartott víz, pisi, kaki, ruha...

2013. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De már vagy 2 hete 55kg vagyok, és mindig reggelente mértem magam. szóval ezért kérdeztem:)
2013. júl. 9. 09:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy izmosodtál. Szerintem ne a mérlegben bíz hanem a centikben. Mérd meg a csípőd, derekad, combod bőségét és írd fel az adatokat egy papírra majd 2 hét múlva ismételd meg ha látod h kisebb adatok jöttek ki akkor már nem fog érdekelni az hogy mit mutat a mérleg
2013. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

A tejtermékek anabolikus hatásúak, legalább annyira mint a cukor.

Sajt, tejföl hmm?

2013. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem sokat eszek belőlük, de egyébként asszem a sajtban 10 dkg-ként van 1,3g szénhidrát. A tejfölben meg szintén 10 dkg-ként 3,6.
2013. júl. 9. 16:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nehogy mar 2 nap atkins baromsagtol izmosodjon...ti egy biologia oran nem voltatok? normal kategoria aljarol meg minek fogyni, szedj inkabb 5-6 kg izmot magadra!
2013. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

1 válaszoló írta hogy esetleg nőtt az izomtömege. Nem volt többesszám.


Kérdező, szó sem volt szénhidráttartalomról. Csak inzulin szekréciót stimuláló hatásról, inzulin indexről vagy inzulinszintemelő hatásról ha így tetszik.


Semmi köze most a szénhidrát tartalomhoz, nem emeli meg a vércukorszintet, mégis inzulint választunk ki rá, mégis anabolikus hatású. Ezt valahogy elfelejtik megemlíteni a tejtermékekkel kapcsolatban. Nem is értem miért :-"

:-D

2013. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem szabad enni se sajtot , se tejfölt?
2013. júl. 10. 12:14
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Szabad, csak szerintem hozzáértő szakember nem ajánlja.

Aki meg ajánlja az a szememben nem annyira hozzáértő.

2013. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szalonna sós és megkötheti a vizet úgymond. Szerintem ez csak víz.
2013. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!