Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges ez? Két nap...

Hogyan lehetséges ez? Két nap alatt öt kilóval többet mutat a mérleg.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, általán 62-64 kiló. Ez igazából zavar, sokat mozgok és próbálok egészségesen étkezni. Tegnapelőtt mértem magam, kb 63 kiló voltam. Ma több mint 68, bár este van, és éppen meg is jött, de a 64-etis ete mértem. Szeretném az hinni, hogy rossz a mérleg...na de hogyan leetséges ez? motanábn inkább többet mozogtam és kevesebbet ettem, mint fordítva. kissé megijedtem etől...
2010. ápr. 21. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

1. verzió: valamelyik mérés rossz

2. verzió: a második alkalommal nehéz ruhában méredzkedtél

3. mérleg nem jó vagy nem jól van beállítva

4. meg fog jönni a menzeszed és visszatartja a vizet a szervezeted

2010. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, írtad is, hogy megjött, akkor azért
2010. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Amikor megjön, az 2-3 kg-t is jelenthet pluszban, mert mint ahogy előttem irták, a szervezet vizet tart vissza.
2010. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A menstruáció előtt szerintem minden nő felpuffad, s így többet mér a mérleg.

Este amúgy nem szabad méretkezni, mert akkor mindig többet mutat. (az aznap megevett dolgokat is mutatja)


Nekem is volt olyan, hogy kevesebbet ettem, mint előző nap, tornáztam is és mégis többet mért a mérleg.


Tényleg függ a csontozattól is és az anyagcserétől.

2010. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a menses a ludas. Nem híztál, nyugi. :-) Én vékony alkatú vagyok, menses előtt mégis több a súlyom nekem is.


Amúgy mérd magad ritkábban (ne naponta!!!), hetente 2-szer elég, és mindig ugyanabban az időben (pl. reggel), és csak fehérneműben (mert annak minimális a súlya, nem adódik hozzá annyi, mint egy rendes ruha+cipő esetén), és időben cseréld ki a mérlegben az elemet, vagy vegyél újratölthetőt, és töltsd rendszeresen.

2010. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg dobd ki a mérleget, és használj tükröt!
2010. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig reggel mérd magad, ruha nélkül, éhgyomorra.
2010. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!