Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Első szakasz - mi legyen a...

Első szakasz - mi legyen a tejjel?

Figyelt kérdés
pár napja kezdtem bele a South Beach diétába, mely nagyon hasonlít az Atkinsra, mondhatni, ugyan az. reggelente nem tudom elhagyni a kávét, amit persze cukorpótlóval fogyasztok, és egy nagyon-nagyon kevés, 1.5%-os tejjel (ez max fél dl). szerinetetek ez belefér? olvastam ezt is, azt is. vki azt írja, lehet zsírszegény tejet fogyasztani, mértékkel, vki azt, hogy egyáltalán nem. ennél a mennyiségnél többet nem innék tejből. köszönöm!!
2009. nov. 11. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Fél deci tej az szinte semmi, nyugodt szívvel ihatod. Persze NE tartós tejet vegyél, mert az tele van mindennel amire neked nincs szükséget. Ha tejet iszol mindig friss, zacskós tejet igyál.
2009. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogyózom már régóta, és napi fél liter tejet iszom.. vagy többet. Mégis fogyok.
2009. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. nov. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!