Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Atkins bevezető szakasz...

Atkins bevezető szakasz kibírható?

Figyelt kérdés
Holnap kezdem a diétát, és már összeállítottam az étrendemet, de ez a hús, egy kicsike sajt, meg zöldségek nem tűnik valami soknak, pedig nem vagyok "zabagép".
2010. júl. 20. 15:45
 1/7 anonim válasza:
52%
nem.
2010. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2010. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első kb. 1 hét a nehezebb, amíg a szervezet kívánja a szénhidrátot. Utána gyerekjáték.
2010. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

NAGYON ROSSZ ÚTON HALADSZ, és nem azért, mert Atkinsezel, hanem mert kihagytál egy nagyon fontos tápanyagot : A ZSIRT

Atkinson 80%-a a kajáknak zsir kell legyen, elfelejtetted mit ir a könyv ? Vigyázz, mert ha rosszul csinálod hiába szenvedsz, nem lesz meg a kivánt eredmény

2010. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tudor84 ***** válasza:

Na zabagép úgy kezdődik, hogy az Atkins diétában tiltott a sajt.... nem tudom minek tetted bele, lényegében hús meg zöldség, ott meg a hüvelyeseket érdemes nagyon kerülni a magas szénhidrát tartalom miatt...pl:borsó, kukorica,bab stb... valamint a krumpli meg a rizs is kerülendő.

Nem tudom, én nagy zabás voltam és az Atkins mellett is néha úgy érzem, hogy zabálok....de még is fogyok, csak kerülni kell a gyömölcsöket, zölikből amit írtam, meg a lisztféléket.

Kerüld a cukrot, édesítőszer, vagy cukor nélkül kávé, ill magas koffein tartalmú italokat!


80% zsír? nem tudom hol olvastad öcsém, de a sloziról sem szállnál le! Simán sovány- vagy épp hogy kövér húsokat eszek és simán pörög a mérlegen a mutató és az izmom sem esik össze, sőt izmosabbnak érzem magam!


Persze semmilyen diétát nem lehet kibírni, ha ez az alap hozzáállás!

2010. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de eszébe se jusson senkinek az Atkins!!! Szénhidrát kell!! Különben miből nyersz energiát? Húsból? Nehezen. Ok, vannak zöldségek, ezek keményítőt tartalmaznak, de mint tudjuk, az is szénhidrát...
2010. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cydor válasza:
ha csak húsból nyernéd az energiát olyan szagod lenne, mint egy diabéteszesnek, acetonos lehelet stb. egy kevés szénhidrát kell, és főleg evés elött ( max fél órával sok víz, apránként!
2010. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!