Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Atkinsezők, nektek hogy ment...

Atkinsezők, nektek hogy ment az első szakasz? Mennyit fogytatok vele?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, ki hogy bírta a szénhidrátmegvonást.:)
2011. máj. 11. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem atkins 1 hét volt :D

-4kg

2011. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
atkins nekem kínszenvedés volt, de a körmöm hajam megerősödött valamiért mint még soha, viszont fogyásra nem emlékszem mert hamar abbahagytam de állítólag hatásos ha valaki kibírja, de nem egészséges. puffadás nehéz székletürítés "hiánybetegségek" általába kijönnek, viszont ami furcsa hogy állítólag a koleszterinszintet nem bántja érthetetlen okokból, de lehet ez csak kitaláció
2011. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én szerintem az a helyzet hogy sokan eltúlozzák mármint hogy ilyen meg olyan problémákat okoz a sok zsír..de nem feltétlenül szükséges szerintem zsírosakat enni:) Nem feltétlenül kell a zsírban tocsogó sertéshúst választani, van pulyka és csirke is:) stb...:)

Köszi a tapasztalatokat, még várom őket:):):)

2011. máj. 12. 10:29
 4/8 anonim válasza:
rowan ATKINSon -2 kg
2011. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom nagyon gáz lesz amit irok...


30 éves vagyok mindenféle diétát kipróbáltam,és küzdöttem,jártam spinning-re,futni,legutóbb 2 hónapig heti két alkalommal cangoo-ra jártam,mellette persze évek óta diétázom.

Leadok 3 kilót,amit élvezek,és küzdök tovább,aztán felszedek 4-et,és ha úgy veszem végülis semmit nem fogyok mert mindig ugyanoda jutok.

156 jelenleg 72 kg.Kb 3-és fél héttel ezelőtt,még ütöttem a 81kg-ot.Hogy mit csináltam?Zabáltam,és hánytam.

Tudom most jön a jézusom,te elmebeteg vagy,milyen gyerekes dolog ez...

Tévedés...ésszel kell csinálni,ha odafigyelsz a folyadékbevitelre,semmi bajod nem lesz belőle,nem száradsz,ki a torkodat gyomrodat nem marja fel,én mint mondtam 3 hete csinálom,nem vonok meg magamtól semmit,rengeteget iszom,pl kajálás közben,és igy utána nem kell szenvedni hogy könnyen kijöjjön.Iszonyatos mennyiséget lefogytam,és nem jön vissza mert most 5 napja,nem hányattatom magam,és rendesen eszem,és stagnál a súlyom,nem megy feljebb.

Tudom szörnyen hangzik,számomra is az volt,de bejött,és már megszoktam,és ráadásul a gyomrom is összébbment,mert már nem tudok annyi adagot magamba rakni mint egy hónappal ezelőtt,plusz az emésztésem is helyreállt,mert nem nyomatok annyi mérget,és plusz energiát a gyomromba,amit nem képes megemészteni.

Szóval bármilyen undoritó,és botrányos,meglehet szokni,és garantált a siker,mert önbizalmat ad,nem jár megvonásokkal,és ami a leghihetetlenebb,hogy ha okosan csinálod,mint mondtam a folyadékodafigyelésre gondolok,hogy az meglegyen bőven,nehogy kiszáradj,semmi problémát nem okoz,nincs visszahizás,összemegy a gyomrod,lemennek a kilók,és kezdheted az új életed.

2011. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jézus Isten.... nehogy már divatot teremts ezzel!!!!!!!!!!!!! Tele van ez az oldal tinilányokkal... Nincs körülötted senki, aki amikor ilyen hülyeséget csinálsz megráz, és helyrerak....?????
2011. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Úgy hívják bulimia...
2011. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég gáz vagy.. Lusta disznó.. Igaz a futás megerőltetőbb...
2011. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!