Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Diéta alatt mit használjak...

Diéta alatt mit használjak rossz lehelet ellen? Eddig rágóztam, de sokan nem ajánlják.

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 09:30
1 2
 1/20 VWXYZZS ***** válasza:
42%
Fogmosás.
2014. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

Miért rossz a heleheted?


Hús, zöldségek, zsír nem erjednek úgy a szájban, hogy rossz leheletet okozzanak.


Tehát ha atkinsozol, elvileg.. mindegy.


Amúgy petrezselymet rágcsálj, illetve tényleg, fog-nyelv tisztítás étkezések után.

2014. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz semmi bajod a rágótól. Már szinte mindegyik cukormentes.
2014. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a rágóval? Én folyamatosan rágom, még arra is jó, hogy ne nassoljak.


Amúgy meg lehet nyugodtan erős cukrot is enni egyet-egyet, tik-takot pl.

2014. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#1 szoktam fogat mosni napi 3x,szóval ez kipipálva :D

suliban majdnem egész nap szoktam rágózni(mert:szeretem,ha friss a leheletem(xd)+idegesség ellen jó),és ez miatt kérdeztem,mert egy kicsit furcsa nélküle...nem szoktam még meg

2014. febr. 3. 23:39
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
A rágózás esztétikailag is undorító,de a szád is büdös vagy büdös lesz tőle. Szerencsére nem akkora divat mint régebben. Fogat kell mosni. Illetve mivel ezt sokan szó szerint veszik,azt mondom nem csak fogat,mert a szádban nem csak fog van. Nyelvet, szájpadlást ínyt stb.
2014. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Szabolcs_'981 válasza:
100%
szegfűszeg, az abban lévő olajok meggátolják az olyan baktériumok szaporodását, amelyek felelősek a rossz szájszagért. Kicsit erős íze van, de ki lehet bírni, egy két szemet el kell rágogatni és kiköpni. Utána lehet olvasni és még az öregektől tudom.
2014. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Fürediné Kiefer EDit válasza:
Lehet Listerin szájöblítőt használni, van belőle mentás ízű is,nagyon kellemes,fertőtleníti az egész szájpadlást, mert öblögetni kell vele a szájüreget, utána nagyon friss lesz tőle az egész szervezet, szinte meg-ujjul, gyógyszertárban lehet kapni,este,reggel érdemes, meg ebéd után öblögetni vele a szájüreget, igaz drága, de havonta elég belőle egy fél liter, vagy van olcsóbb változatban is a Plus üzletekben.
2014. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
Ne rágózz! Újra leírom hogy büdös leszel tőle. Ha kell,moss naponta 5-7 szer fogat nyelvet!
2014. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne büdös a rágótól, elment az eszed?


Ellenben a rengeteg fogmosás tönkreteszi a fogakat, ugyanis egyrészt lekaparja róla a zománcot, ami védelmet nyújt, másrészt meg kipusztítja a szájban élő - szükséges - baktériumokat is.

Napi kétszer (reggel és este) bőven elég fogat mosni.

2014. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!