Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Diéta alatt mit használjak...

Diéta alatt mit használjak rossz lehelet ellen? Eddig rágóztam, de sokan nem ajánlják.

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 09:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Szerinted. Én viszont tapasztaltam milyen büdös a rágó után a lehelet.
2014. febr. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Szabolcs_'981 válasza:
94%

Mindenkinek kategórikusan javaslom hogy NE mosson azaz NE mosson fogat többször mint naponta 2-3, mert egyszerűen lesikáljátok a zománcot a fogaitokról és aztán jöhet a fogorvos.

Mondtam már előbb is a szegfűszeget és orvosi kivizsgálást emésztési problémára nyitott gyomorszájra. A sok okoskodó meg végezzen orvosi egyetemet inkább vagy menjen sepregetni.

2014. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
A rágózástól nem lesz büdös az ember lehelete, te nagy ész...
2014. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Mert nem mindegy az sem, hogy melyik ragot veszed. Ha megveszed a 80Ft-os markatlan szart, akkor ne csodalkozz. Ajanlom annak a nagyeszunek hogy vegyel orbitot vagy valami normalisat....
2014. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%
Nos sok nagyeszű. Mindent tapasztalatból írok,nem pedig fogorvosok dumájából veszek. A rágózás után sokaknál tapasztaltam rossz szagot,reklám ide vagy oda. A fogzománcommal pedig semmi baj,holott legalább 20 éve minimum 5-ször fogat mosok naponta. Lehet hogy nem dörzsölöm eléggé. Majd odafigyelek,hogy igazatok legyen!
2014. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ekkora idióta mit keres itt egyáltalán??
2014. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
A fogmosás mellett a petrezselyemlevél is javít a szájszagon - az éttermekben sem csak dísznek teszik az ételekre.
2014. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%
Mi van 16-os? Kövér rokona vagy,hogy te is mindenkit idiótázol,aki nem ért egyet veled? Te idióta!
2014. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Laci28000 válasza:
Azért nem jó mert tele van rákkeltő anyagokkal pl.:aszpartám!
2014. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Annipan válasza:

Atkins könyvéből idézek

"12. sz. tévhit:

Az Atkinstől rossz szagú lesz az ember lehelete.

Tény:

Hát igen, ketonos leheletet okoz. A ketonoknak édeskésaromája van, amit nem neveznék rossz szagnak. Persze, nem a szokott szag, de nem is kellemetlen. Nekem ennyi év alatt semtűnt fel a pácienseim között; talán azért, mert normálisnak tar tom. Mindenesetre, ha egyáltalán létezik, csak addig tart, amígön nincs túl a bevezetésen. Próbáljon több vizet inni, és időn-ként rágcsáljon el egy kis friss petrezselymet. Hogy a pozitív ol-dalát is nézzük, a ketonos lehelet azt bizonyítja, hogy az önszervezete átállt az anyagcsere másik ösvényére, és az elégetettzsírból nyeri az energiát."

2014. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!