Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Az Atkins diétával tudnék...

Az Atkins diétával tudnék fogyni 40 kilót? Ha igen, mennyi idő alatt? Személyes tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
115 kg vagyok és 165 cm,29 éves nő
2010. márc. 21. 18:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

11:59-es!

Gratula,50 kiló,az már igen!

Mennyiről fogytál le?

Megkérdezhetem,hogy mi lett a bőröddel?

Köszi

2010. ápr. 7. 12:35
 12/17 anonim válasza:
szia, 11.59-es vagyok ismét..120 kilóról indultam, a bőröm szépen húzodott vissza a fogyással arányosan, nem lógott csak a hasamon egy kicsit de szerintem az a szülés utáni bőr volt..vákummasszásra jártam tíz alkalommal és már az is szép lett.A tokám is teljesen eltünt, karomon se lóg a bőr, pedig nagyon féltem tőle, de megúsztam! Sok sikert neked!
2010. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tök jó!

Azt nem írtad,hogy hány éves voltál mikor megtörtént veled a "csoda"?

Egyébként már csak 108 kiló vagyok!!! :)

Sokat mozogtál?

Mert nekem az még nagyon nehezen megy! :(

2010. ápr. 12. 19:12
 14/17 anonim válasza:
Szió ismét, 29 éves voltam akkor, jajj dehogy mozogtam, hisz nem is bírtam a másik meg az, hogy nagyon lusta dög voltam már akkor is:)) viszont amikor már száz kiló alá mentem akkor hastáncoltam, itthon, neten kerestem youtobon hastáncot és próbáltam utánozni, élveztem nagyon és úgy meg szerettem, hogy azóta is táncolgatok amikor legyőzöm a lustaságomat. :) szépen haladsz, nemsokára már te is száz alatt leszel, nagyon drukkolok:)
2010. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a biztatást!!! :)
2010. ápr. 13. 12:23
 16/17 anonim ***** válasza:
sziasztok,nekem is sokat segitett ez a dieta 20 kg fogytam 2 honap alatt ,ennek tobb mint egy eve es semmi nem jott vissza(de sajnos tudok olyat is aki mind viszaszedte a leadott kilokat),de ha kicsit vigyazol pl.ha viszajon 1-2 kg tartasz egy gyumolcsnapot akkor nem lesz baj.nekem nagyon elkezdett hullani a hajam e s ezrt hagytam abba.most viszont ujbol elkezdtem mert szeretnek meg 5 kg -ot leadni,azzal a kulonbseggel hogy most vitaminokat szedek a fogyokura ideje alatt.a sun tonicot valasztottam.amugy 25 eves vagyok,173 cm es 70 kg es egy gyerekem is van,de remelem nemsokara ugy fogok kinezni mint 18 eves koromban,ja meg annyit hogy melozok es tornazni is szoktam.ennyi eleg lesz azt hiszem....mindenkinek jo fogyast kivanok.
2010. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:)
2010. ápr. 17. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!