Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Muszáj az Atkins-t fázisokban...

Muszáj az Atkins-t fázisokban csinálni?

Figyelt kérdés
Az első fázis zsirégető, úgy hallottam, és csak 2 hétig tart, aztán bekell iktatni gyümölcsöket , stb. De muszáj ezt ? Nem lehet csak az első fázist csinálni ? Mármint csak hús, zöldség és zsir ? Muszáj elkezdeni a gyümölcsöket és magvakat is belerakni ? Mert félek , hogy összefog esni, amit addig megvalósitottam.......
2010. ápr. 9. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem muszáj, mint ahogy az Atkinst se muszáj csinálni. Szerintem baromság az egész diéta, de ha már ezt választottad, akkor miért kételkedsz benne, miért akarsz okosabb lenni?
2010. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ui: nyilván nem véleltlenül kerül bele több dolog, mondjuk azért, hogy te magad ne ess össze ilyen-olyan hiányoktól.
2010. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok okosabb lenni, csak biztosra akarok menni
2010. ápr. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!