Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? Szerintem...

Mit tudnék csinálni? Szerintem semmit, de ha van ötletetek, írjatok.

Figyelt kérdés
Már nem áll másból az életem, csak a fogyókúrából meg az edzésekből, és még csak 15 éves vagyok.Egész nap a súlyomon jár az eszem(ezt szó szerint értsétek), másra nem is gondolok(tényleg).Amikor pedig többet eszek a kelleténél, mint például ma(ma iszonyat sokat ettem, kb. 3000 kcalt vagy még annál is többet), az öngyilkosságon jár az eszem, a kedvem pedig teljesen elmegy, pedig tudom, hogy egy nap alatt nem lehet hízni.Viszont amikor 1000 kcal alatt eszek, nagyon jó a kedvem, teljesen boldog vagyok.Most is azért jött rám ez a nagy falásroham, mert a héten nagyon megvontam magamtól a szénhidrátot.Azon pedig, már hiába próbálok, nem tudok változtatni, hogy ne gondoljak a fogyókúrára, szerintem már semmit sem tudok tenni.Ha elérném az álomsúlyt, akkor is csak az evésen járna az eszem, és nem táplálkoznék normálisan, mert nem tudok.:(
2011. okt. 14. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj drágám 15 éves vagy, ne cseszd már el ezzel az fiatalkorod... találj valami más célt vagy hobbit az életben, ami ehelyett a baromság helyett kitölti az életedet.
2011. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok és több vagyok mint 15
2011. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez van és csak 14vagyok.... pszichológus! :S ebből tényleg nem lehet egyedül kijönni...hidd el, én kijöttem(magamtól már amennyire) és nem is vettem észre, de megint elkezdtem számolgatni a kcalt stbstb..nem lehet. képtelenség. orvos, segithet csak! :/
2011. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van szinte, de én szintén 14 vagyok, mint a 3. válaszoló.

Most pedig nagyon azon reménykedem, hogy azért legyek több 3 kg-al, mert megfog jönni, és nem azért, mert meghíztam. -.- (az utóbbi 3 hetem elég durva volt, de nem hiszem el, b.sszus, nyaralás alatt sokkal durvábban kajáltam, és akkor is kevesebb jött fel)

2011. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfőbb gond az, hogy folyton ezen görcsölsz! Szerintem próbálj nem gondolni a fogyókúrára, mert akkor a legnehezebb lefogyni, ha mindig ezen gondolkodsz. (Tapasztalat.) Szerintem csináld azt, hogy megvonod magadtól teljes mértékben a cukros és a lisztes dolgokat (kenyér helyett puffasztott rizs), de minden másból annyit eszel, amennyit akarsz! Így nem fogsz folyton a fogyózásra gondolni, de észrevétlenül fogyni fogsz, ha lassabban is mint amúgy. (Én így fogytam, bár nekem nem kellett sokat, csak 5 kilót, de akaraterőm az 0.) Sportból is csak annyi, amennyi jólesik.
2011. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, mert ez már nem egészséges. Én így csúsztam bele egy anorexiába, amiből egyelőre nem igazán tudok kijönni.
2011. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a 14 éves (!!!) kollegina leírta: orvos segíthet.
2011. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!