Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Szerintetek ez jó ötlet hogy...

Dromedarbalu kérdése:

Szerintetek ez jó ötlet hogy felturbózam a diétát?

Figyelt kérdés

Sportolok! Napi minimum 2 óra aktív sport! + kb 3/4 óra gyaloglás heti 5x, és hétvégén is szoktam futni a gáton és focizni.


Az tanévben már fogytam 11 kilót ebből 6 kilót csak a sport miatt semmi étrend, és 5 kilót étrendel is. Az utolsó 5 kiló nagyon gyors volt kb 2 hónap.

Ezt szeretném kicsit felturbózni úgy hogy ezt a tempót tartani is tugyjam.


Azt találtam ki hogy minden vacsira csak fehérjét eszek mert anya elkezdte a dukán diétát és nagyon szépek az eredményei.

De nekem erre nincs lehetőségem mert menzás vagyok stb.


Szerintetek?

A célom nyárra azaz kicsivel kevesebb mint 1,5 hónap alatt 85 kiló alatt lenni most 86,5 és 87 kiló között vagyok.


2014. máj. 11. 18:52
 1/5 anonim válasza:
Tugyjam...Jézusom..
2014. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van tudjam elírtam.

Ez van, előfordul veled is ezen ne is aggódj!

2014. máj. 11. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy mi az a duck diéta? Menzás vagy.. az egy nagyon nagy baj... :S Elrontod vele az egész kajálásodat.
2014. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi dukán diéta akart lenni.

Ezt az ipad javította nekem ki csak rosszul.

2014. máj. 11. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

alap,hogy vacsira általában csak fehérje megy.

legfeljebb egy kevés zöldség az simán mehetne hozzá a rost miatt.

pl 3 tojás 1 paprika.

a dukan meg úgy indít,hogy "nem számolunk kalóriát".

egy olyan embernek nem kell kalóriát számolnia,aki évek óta viszonylag rendes étrenden él.

egy tudatlan elhízottnak nagyon fontos,hogy pontosan tisztában legyen a bevihető mennyiségekkel.

ezért inkább a szálkásító diétára keressetek rá.

aztán ha abból is kiveszitek a tejtermékeket,meg is érkeztetek egy kalóriára kiszámolt paleo étrendhez,ami garantáltan és egészségesen leszedi a zsírt.

2014. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!