Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Próbáltátok a gyömbéres vizet...

Próbáltátok a gyömbéres vizet a Dukan diéta mellett?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet fogyni mennyi idő alatt a gyömbéres vízzel? Lehet ezt Dukan diéta mellett alkalmazni? Nektek bevált a Dukan Diéta? Milyen mozgást végezzünk ezek mellé?
2015. febr. 6. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
En kiprobaltam, bar nem a Dukan dieta melle, hanem csak "sima" dietahoz. Nekem bevallt, elegge gyorsan mentek le rolam a cm-k, de kb 1,5 het utan - gondolom a tulzott vizhajto hatasa miatt- olyan rosszul lettem, hogy a surgossegin kotottem ki. ( ossze-vissza dobalta a vernyomasom) Nem allitom, hogy ez a viz miatt volt, de nagy esellyel igen, mert elotte is dietaztam mar, es akkor soha semmmi gondom nem volt. ( ugyanazt a dietat kovettem, amit maskor is, amivel elotte 30kg-t fogytam 1 ev alatt).
2015. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ejha ennyire durva :O azt hiszem mégse próbálom meg :/
2015. febr. 6. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a gyömbéres vizet és a fahéj teát is.

Mindkettő rengeteget segített, de a gyömbér volt a hatásosabb. Nekem semmilyen egészségügyi problémát nem okozott.

2015. febr. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A fahéjat én is próbáltam tényleg hatásos.
2015. febr. 7. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
nem akartalak eltantoritani, valoszinuleg nalad nem okozna semmilyen problemat, de en vagyok az a 1 a 10.000bol, akire minden mellekhatas igaz, egy gyogyszer hasznalati utmutatojabol. sok sikert es kitartast a fogyashoz!
2015. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tántorítottál el. köszönöm, hogy meosztottad velem. Legalább felkészülhetek mindenre :) Köszönöm a válaszokat! Zöld kéz!
2015. febr. 7. 19:18
 7/10 anonim válasza:
Elmondaná nekem valaki, hogy készítettétek el a gyömbéres vizet?
2015. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eredetileg uborkával kell de én azt kihagytam.

2l vízbe: egy kis darab gyömbért feldarabolva, 12 db friss mentalevelet, és egy citromot karikára vágva(vannak akik egy közepes uborkát is felvágnak és beletesznek de én nem szeretem, ezért kihagytam).Ha ez késéz betesed a hűtőbe és másnap megiszod :)

2015. febr. 9. 21:32
 9/10 anonim válasza:
Köszönöm :)
2015. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én ittam ezt a vizet, igaz a dukan-t nem csináltam, viszont tényleg azt éreztem, hogy csillapította az étvágyamat!
2015. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!