Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Mi a véleményetek a dukan...

Mi a véleményetek a dukan diétáról?

Figyelt kérdés
Havonta kb. mennyit lehet vele fogyni?

2015. ápr. 29. 10:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki elmagyarázná hogy hogyan működik ha 6-7 kg-ot szeretnék fogyni mert nem egészen egyértelmű nekem
2015. ápr. 29. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalmas és mások szerint is egészségtelen.

Én inkább ketogénezek, az hosszútávon tartható és nem várja el senki, hogy zöldség nélkül éljek. Nekem fontos, hogy egy diéta kellően kiegyensúlyozott s persze élvezetes legyen.

A fogyáshoz kalóriadeficit kell, Dukannál mondjuk nekem menne, mert nem szoktam húst enni, így az első szakasz koplalás lenne. De mivel iszonyúan egyoldalú, gondolom, mások sem fehérjemérgezésig eszik magukat, így elég nehélz nem fogyni vele. Hogy mennyi a fogyás, az emberfüggő s ugye számít, mennyit eszik, mennyit mozog.

Az elején megy le vízből is rendesen a szénhidrát alacsony volta miatt.

2015. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kitalálója is elismerte, hogy a diéta mellett több táplálékkiegészítőt is szedni kell, ha valaki egészséges szeretne maradni.
2015. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Butaság, és átverés az egész: [link]
2015. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!