Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mikor érdemes szedni a CLA500...

Mikor érdemes szedni a CLA500 zsírégető szert? (Intenset diéta)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül 2 hete elkezdtem az intenset diétát és tornát.

Körülbelül 4 napja meg is rendeltem egy étrend kiegészítőt ami a CLA500.

Én ezt reggelinél veszem be és uzsonnakor. (Ezután szoktam az edzéseket csinálni.)

Így ez megfelelő?

Nem találtam a szedésére vonatkozóan semmiféle leírást a neten. (Csak azt, hogy napi 2 kapszulát kell.)


Eddigi tapasztalataim:

Az étvágyam nagyban csökkent.

Sokkal több energiám van.


Hosszú távú szedés esetén mit tapasztaltatok?



Válaszokat előre is köszönöm. :)


2019. aug. 9. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Hosszú távú szedés: máj és vese károsodás, illetve te biztos nem, de a pénztárcád jelentősen veszít a súlyából. Fogyasztószerek még mindig nincsenek, legalábbis hatásos és biztonságos szerek. Kamu mind. Hiába hitegeted magad. Ha úgy érzed kisebb lett az étvágyad, több energiád van az pszichès eredetű. Bevetted ezt a cukorkát, és elhiszed, elképzeled hogy használ.
2019. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszd kedves első kommentelő. Bár nem kérdésemre válaszoltál és számomra egyáltalán nem volt hasznos.


Véleményed máskor tartsd meg magadnak.

Köszönöm.


ui: Ezt nem csodaszerként használom. Tudom, hogy étrendváltoztatás és edzés mellett fog tudni csak fogyni. (Ami már meg is történt. :) ) Viszont segítség lehet a céljaim elérésében.

2019. aug. 9. 14:01
 3/6 Nxs válasza:
76%

Mikor érdemes szedni ?

-soha .

Nem bántás de az elsőnek igaza van .

Ha van elég kitartás akkor nincs szükség ilyen szerekre .

Megkérdezhetem hány éves vagy ?

2019. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
De ha tudod, hogy csak étrendváltoztatás, és edzés mellett érhető el a fogyás, akkor minek ez a cukorka?
2019. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igenis a kérdésedre válaszoltam. Leírtam mikro érdemes szedni(soha) és azt is, hogy mire számíthatsz hosszabb távon. Ha nem fogadod el az igazságot a te döntésed, de a leggtöbbször nem az a megoldás ha homokba dugjuk a fejünket. És igen vannak olyan dolgok, ahol nincsen könnyebb út, hogy elérd a célod hanem meg kell küzdeni érte.
2019. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én végig csináltam a tornát és az étrendet 20 kilót fogytam és NEM SZEDTEM SEMMIT!!! SEM KOLLAGENT SEM FEHÉRJÉT.
2020. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!