Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményed az Ananas...

Mi a véleményed az Ananas Guaranis fogyasztó tablettáról?

Figyelt kérdés
Link: [link]
2010. júl. 14. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

hülyeség..

Felejtsd el!Ne hagyd h becsapjanak!

2010. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Véleményem szerint hatalmas átverés. Tipikus reklám, hogy gyors fogyást ígér, meg azok a képek.. látszik, hogy kamu.

Jó lenne már kitalálnának tényleg valami hasonló fogyasztószert, ami hatásos is. :)

2010. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Le is mobndtam róla De edzős fiúk során találtam egy hatásos zsírégetőt. Ez mellé persze edzeni is kell heti 3-4 alkalommal keményen..:) De megéri. Heti fél kg-t lehet fogyni a zsírból. A többit a mérleg majd kimutatja:D
2010. júl. 30. 11:16
 4/6 anonim válasza:
Hát nem tudom... Kecsegtető a heti 9 kg, csak soknak tűnik, a párom végstádiumban lévő rákos anyukája nem fogyott ennyit egy hét alatt. Én úgy értesültem a termékről, hogy kaptam egy hírlevelét, megnéztem a terméket, majd hamar kiderült a számomra, hogy van hasonlósár egy un. gyomorlabdához képest, nem is kevés, mert azzal is ennyit lehet fogyni, ugyan ennyibe kerül, ott is +500 Forintot kell fizetni, hogy gyors elbírálásban részesülhessek, hogy megkapjam minél hamarább a terméket. virágküldéssel foglalkozok, nálunk nincs ilyen, hogy sürgősségi felár, én örülök ha valaki rendel:) Na mind egy valahol gyanusnak tartom, hogy a termék Szlovákiából jön, így gondolom a Magyar hatóságok nem tudnak intézkedni ha valami nem úgy sül el ahogy kéne... Mindenesetre sok buktatója van, ez nem olyan termék, hogy bemegyek egy üzletbe és megveszem és valószínű, hogy aki eladja azt is nehezebb megtalálni. Ami még nem tetszik hogy kb. 20-30 évvel ezelőtti minőségű és stílusú amerikai fotókkal reklámozzák a terméket, tiszta TV shop érzésem volt:) Jobban örültem volna mostani Magyar szereplőknek, főleg, hogy "új" forradalmi termékről van szó... Reménykedtem de nem győzött meg....
2010. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hajdan Régen válasza:
Érdekes, hogy senki nem veszi észre, h ha külföldi a cég, miért magyar ft-ban kell fizetni? Valószínű, hogy a cég szlovákiában bejegyzett, de tisztességes magyar honpolgár a tulajdonos. A dobozok nem közeli felvételek, bármi lehet benne, ha megkapja az ember, rögtön ki is bontja? Mi van akkor, ha pl. cukorkát találsz benne, kinek küldöd vissza név szerint? És ha a cég addigra felszívódik? Ki küldi vissza a pénzt? Szerintem senki! Vegyünk pl. 1000 megrendelőt, szorozzuk be a 12 e ft-tal, nem rossz kereset karácsony előtt! Arra biztatok mindenkit, hogy aki fogyni szeretne, nem kell mást csinálni, csak kevesebb szénhidrátot vigyen be és mellé, ha tud, sportoljon. A szobakerékpár is megteszi. A DM és a Rossman is árul fogyós teákat! Azokban jobban bízom. Az ilyen csodaszereket el kell felejteni, nagy humbulda az egész, ugyan már! 1,5 kg naponta? Nevetséges! Miért nem közli le a cégvezető a családja fotóját? Ott mindenki karcsú? Jó nekik!
2010. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hajdan Régen válasza:

Elfelejtettem megkérdezni!

Van már valaki, aki csodásan lefogyott ettől a szertől 10 nap alatt? Jelentkezzen és ossza meg örömét a kételkedőkkel!

2010. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!