Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A kavitációs zsírbontásról...

A kavitációs zsírbontásról milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
fogyni 1 módon lehet: kevesebbet zabálsz, és többet mozogsz. tudom paraszt vagyok, de ez az igazság. egy személyi edző ezt havi 150ezerért fogja neked elmondani.
2019. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Józan ész... Némi biosz és rájössz.
2019. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

A Wikipediából idézem:

"A kavitáció fizikai jelenség, mely akkor következik be, ha egy anyag a nyomás esése következtében folyadék fázisból hirtelen gáz fázisba megy át."


Ha benned folyékony formában van a zsír és utána gázként kidiffundál abörödön keresztül, akkor lehetne valami alapja, de miven mindenkiben szilárd, söt kiseb sejtekbe bezárt formában van zsír, illetve ha a börödben gáz keletkezne, akkor szétrepedne, ezért lehetetlen, hogy müködjön!

2019. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam de semmit nem ért..csak a pénzem bánta
2019. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2-es: Szerintem valami olyan módszerre gondol, ahol egy tartály vagy kád vízben történik a kavitáció, a kezelt egyén pedig a kád vízben van, azaz nem a test zsírjára hat közvetlenül. Gyakorlatilag bugyborékoló vízben fekszik az ember. Jól hangzik, látványos és biztos sokba kerül. Önmagában csak akkor használ, ha evés helyett is azt csinálja az ember. Az első mondta meg a frankót.
2019. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kaloria deficit + sport. Nincs semmifele csodaszer amitol hirtelen megszabadulsz par kg feleslegtol. Ezek a tablettak, amiket arulnak pedig max a vizet hajtja ki az emberekbol, 1 het es vissza is megy.
2019. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!