Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta már valaki a Forever...

Brigus0728 kérdése:

Próbálta már valaki a Forever Slim kavitációs zsírbontó gépet?

Figyelt kérdés
Van némi felesleg a hasamon és a derekamon. Sportolok, diétázok, de nem akar lemenni. Van olyan aki próbálta? Olyanok írjanak légyszi, akik használták és valóban van tapasztalata!

#zsírbontó gép #Forever Slim #forever slim kavitációs zsírbontó gép #forever slim zsírbontó gép
2019. jan. 17. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, szerintem valamennyire csökkentette a zsírréteget.
2019. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Rohadt nagy kamu, átverés 😁 valamit nem jól csinálsz, ha diéta és sport ellenére nincs változás.
2019. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

09:21-es köszi a választ! :) Te hol használtad, melyik testrészeden?


10:36-os: Járok kocogni (ahogy időm engedi) és odafigyelek arra, hogy ne tömjem magam szénhidráttal. De a hasam meg a derekam nem akar úgy kinézni ahogyan én szeretném. Ezért vetődött fel bennem, hogy akkor valami mást is kipróbálnék.

2019. jan. 17. 13:31
 4/7 Csipetke11 válasza:
Anyukámnak van Forever Slimje és nagyon szereti. Neki a hasán van felesleg (már a korából is adódóan, meg gyengéje a süti), kb 3 hónapja csinálhatja a kezeléseket, és a hasából láthatóan fogyott. (azóta állandóan azt mutogatja :D ) Annyi, hogy a kezeléseket nem mindegy h milyen időközönként csinálod. 4-5 nap kihagyásnak kell lennie a kezelések között, meg sok vizet kell inni. Meg van valamilyen lötyimötyi, amit mindig felken a hasára, elvileg anélkül nem hatásos a dolog.
2019. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csipetke 11! Köszönöm a választ!:) Azt olvastam én is, hogy valamiylen gélt kell használni a kezelések alatt. Elvileg az kell, hogy az ultrahang hasson.

Nagyon gondolkozom, hogy megvegyem-e.. szóval még szívesen várom a tapasztalatokat :)

2019. jan. 28. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ultrahanghoz való krémet kell használni.
2019. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én kb 2 és fél hónapja használom, a derekam kb 15 cm-rel karcsúbb. Rám jön olyan nadrág, ami kb 4 éve csak a szekrényemben állt, hogy talán majd egyszer valamikor.. A hátránya (ha lehet annak nevezni), hogy a kezeléseket kitartóan kell csinálni különben nem fogja hozni azt az eredményt amit szeretnél. Nekem összességében nagyon bevált. :-)
2019. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!