Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex vagy Sibutramine?

Adipex vagy Sibutramine?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kinek melyik vált be jobban? Adipex vagy Sibutramine? Kérlek titeket ha próbáltátok és hatott egy oldalt linkeljetek ahonnan rendeltétek. Köszönöm szépen! (Az okoskodók és rosszindulatúak kíméljenek meg)

2019. nov. 20. 20:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
63%
Én sibutraminet szedtem kétszer is. Először 3 hónapig szedtem fogytam 12 kilót. Tartottam is egy darabig, aztán sajnos visszajöttek a kilók. Inzulinrezisztenciám van sajna máshogy nem nagyon ment. Másodjára tavaly szedtem, 100 szemet vettem nem szedtem be mind, de étkezési szokásaimon változtatva és mostmár mozgással fogytam 20 kilót. Ennek már több mint 10 honapja. Tartom a súlyom, hála.....ha javasolható valamit akkor ha be is szeded akkor figyelj oda arra hogy milyen ételt viszel be a szervezetetbe. Próbálj meg egészségesen étkezni és ha teheted mozogj egy kicsit. Nem kell kilométereket futni😊
2020. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
41%
Utsó válaszoló. Megkérdezhetem honnan rendelted? Utoljára amit rendeltem kamu volt sajnos. Köszi a választ.
2022. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted a sibutramine?
márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14 már van Adipex-P ès semmi bajom tőle szájszárazság ès nincs nyálam ezenkivül semmi mellèkhatás.


Nagyon jó. Teljesen elnyomja az ètvágyat tegnap 2szemet vetrembe ès nem kívántam semmit nem voltam èhes. Nem ettem tegnap óta ma már csak 1 szemet veszekbe. De mèg mindíg bennem van a hatása èrzem.

márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15. Egy nap 1szemet szabad bevenni használtam a sibutraminèt nekem az is jóvolt bár az nem vette úgy el az ètvágyam mint az Adi ha lehet akkor a délelötti órákba vedbe. Dèlután már ne mert nagyon pörget hány éves vagy?
márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!