Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Gyors-fogyás. Netről rendelt...

Gyors-fogyás. Netről rendelt már valaki? Használt amit rendeltetek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék belefutni olyan gyógyszerbe ami nem használ

2020. jan. 18. 07:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Amire te vágysz az nem létezik sajnos. Heti 5 edzessel es 1500 kalóriás étrenddel nem értem h lehet nagyon lassú az anyagcseréd. Igyál sok vizet, edzes napokon 3 litert is, az is növeli az anyagcserét. Ezek a fogyasztószerek fűt-fát ígérnek de full kamu mindegyik, sokan nem hiszik el amíg a saját bőrükön nem tapasztalják meg.
2020. jan. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Hatásos mindkettő.Az egyedüli fogyasztószer ami viszont legàlis Magyarországon a xenical orlistat,meggátolja a zsír felszívódását,viszont kellemetlen mellékhatásai lehetnek (emésztőszervrendszeri) de még nem próbáltam
2020. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Egyik se hasznàl, ezt értsd meg. Életmódvàltàs ,tudatos tàplàlkozàs+ mozgàs mellé egyébként se kell semmiféle hasonló kamutabletta. Semmi hatàsuk. Ha valamit szedni akarsz, szedj kollagént, az jót tesz a bőrnek.
2020. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
12# voltam.Nyilván nem lehet csak tablettától fogyni( ezalól igenis kivétel az adipex meg a reductil),de ami még természetes és a kutatások is alátámasztják a pozitív hatását,az a barna alga (fucus vesiculosus), valamint a garcinia cambogia.
2020. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

12es válaszoló!

Próbáltad valamelyiket? Mik a tapasztalataid ha igen?

2020. jan. 20. 10:25
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
A barna algától gyakrabban jártam wc-re,de nem szedtem sokáig,mert cseppekben volt és undorító volt az íze.A garciniàt három hónapig szedtem és diéta mellett 5kg-t fogytam,de hozzàteszem,hogy normàlis volt mindig a súlyom,tehát 59-ről fogytam 54 kg-ra
2020. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azta mennyi analfusz.


De lehet venni Adipexet eredetit èn vettem ès nagyon jó. 2nap 1kiló lement semmit nem ettem 2 napja annyira elnyomja az ètvágyat ma már enni fogok aztán veszem be. Mellèkhatás szájszárazság nehezebben alszom ètvágy nulla mèg a kaja illatátol is hányingert kapok.

márc. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Honnan sikerült venned eredetit?
ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem is írjátok meg légy szíves! Köszi :)
ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!