Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentő?

Étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
Sajnos túlsúlyos anyuka vagyok.130 kg .Labor eredményem jó.Regen szedtem Metformint.Azzal fogytam 30 kg.Szules után ismét meg híztam. Tornazni nem tudok mert fáj a térdem.Takarítókent dolgozom.Orvos felírta a Merckformint ismét.Abba kellett hagynom mert kikészített.Hanytam,szedültem,gyomrom fájt,ment a hasam.Valaki tudna valamilyen étvágycsökkentő ajánlani?Ami nem okoz heves szivdobogast?!
2020. máj. 2. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan,hogy egészséges étvágycsökkentő. Ha a torna nem megy, ússzál,az jót tesz az ízületeknek is és az alaknak is. Figyelj oda az étkezésre. Mást nem tudsz tenni. Lassabb folyamat,de tartósabb,mint minden drága vackot bevenni ami tönkreteszi a szervezeted.
2020. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul tudom, de a metformin diabetesre valo gyogyszer. Ezek szerint cukorbetegseged is van?

Fejben kell eldonteni, hogy kevesebbet eszel, ugymond meg kell szokni az ehseg erzetet, ez mashogy nem megy, nem tudsz egyszerre jol lakni es fogyni is sajnos, pedig de jo is lenne.. :D

Azt kiprobalhatod, hogy ha nagyon ehes vagy probalsz inni folyadekot, az valamennyire ideig oraig eleg, eleinte rossz ez csak, de idovel hozzaszoksz.

Etvagycsokkentok helyett kolts egeszseges kajakra, edesitore (az ugyis eleg draga). Ha fejben eldontod, nem lesz szukseged ra, hogy elhitesd magaddal, hogy barmifele “csodaszer” hatasos.


27N

2020. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elvileg a savanyú uborka étvágycsökkentő.
2020. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!