Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mondjatok étvágycsökkentő...

Rizsaa kérdése:

Mondjatok étvágycsökkentő szereket, kinek mi vált be? Egyszerűen Nemtudom magam türtőztetni állandóan ennék és minden kaja után édességet kívánok.

Figyelt kérdés

Meg is adom magamnak Nemtudom kibírni h ne. Valami kapszulára gondoltam amit csak be kapok és kész. Azt sem tudom megállni hogy kevesebbet egyek. Próbáltam már ezeket : pls



Ti milyen kapszulát próbáltatok már?


2020. febr. 13. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
kemoterápia
2020. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adipex retard, efedrin, eca keverék, speed, kokain. 😀
2020. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Önkontroll. Működik.
2020. febr. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tukor elé állni ruha nélkül és egyből meglátod h nem kell az a 20. tábla csoki a héten...
2020. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ételt egyél, ami eltelít. Olajos magvak, áfonya, jó minőségű szénhidrát, rostok, saláta. Az első háromból ugyan nem, de salátából elég sokat megehetsz, nem fog ártani semmit
2020. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaja után édességet kívánsz, az nem éhség. Menj el egy terheléses, legalább 3 pontos vércukor + inzulin vizsgálatra. Ha nem vagy cukorbeteg, akkor pszichológushoz. Valami lelki űrt akarsz édességgel betömni.

Tüneti kezelésként a króm tabletta csökkentheti az édesség utáni vágyat, de nem szabad túladagolni vagy huzamosabb ideig folyamatosan szedni.

2020. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!