Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki segítene nekem?

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni zsírégető tablettát vagy port vagy bármilyen formában..

Hol kaphatok és kb mennyiért ha tudnátok linket küldeni vagy valami.. Az nagyon jó lenne


2020. júl. 11. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
A neten minden félét megtalálsz. Tápkiegnagyketben egyhelyen minden megvan, és kb jó áron
2020. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen felesleges ilyesmit szedned, ha kalóriadeficitben vagy.
2020. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Nyugodtan szedj kollagént és esetleg karnitint. Nagyon jót tudnak tenni és semmi bajod nem lesz
2020. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Fogyasztószer nem létezik. Fogyni megfelelő étkezéssel, és aktív életmóddal lehet. Bármi, ami mást ígér, hazudik, és pénzkidobás.

Inkább fizess egy személyi edzőnek edzéstervért és étrendért.

A fogyasztószerek a következőképp "hathatnak" :

Sehogy.

Vízhajtók, magyarul fosatnak. Ha fitness versenyre készülsz, opció lehett, de tartós használat mellett tönkreteszi az emésztőrendszered, csökken a tápanyagok felszívódási hatékonysága.

Pörgetők, legtöbbször illegálisak, és teljesen hazavágják a szervezetedet.

2020. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is a táplálkozásra, és a testmozgásra fordíts nagy hangsúlyt. A fogyasztó teákat csak akkor ajálnom, ha szereted ha a hasad 2 napig csikar.
2020. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!