Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használja a Nature's...

Valaki használja a Nature's Finest termékeket?

Figyelt kérdés

Kioktatást nem kérek.


Félre értés ne essék, nem csodát várok tőle és nem csak azzal akarok fogyni, de ha tényleg megtámogatna....


Köszi.



ápr. 23. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Önmagában nem ér semmit, életmódváltás mellett meg felesleges. A kalóriadeficit, mozgás, sok vitamin, sok folyadék hosszútávon ugyanilyen hatású lesz, csak türelemmel kell kivárni.
ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én használok más márkájú kiegészítőt. Fogalmam sincs, hogy rásegít-e fogyásomra. Kalóriadeficit, és edzés mellett fogytam 10 kilót 3 hónap alatt, azt meg ugye nem tudom, hogy ez mennyi lenne a kiegészítők nélkül. Azt gondolom egyébként, hogy nagyságrendileg ugyanannyi.
ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Annyi bunkó paraszt van aki olvasni sem tud... Benne volt a leírásban "nem csodát várok tőle és nem csak azzal akarok fogyni" de ti már undorító módon támadtok és kioktattok. Gusztustalan férgek.
ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De hogy legyen valami értelmes válasz is: Én kaptam egy night burn-t. Nem nagyon hiszem, hogy bármit támogatna, de nagyon jól alszom tőle. Nyugtató kicsit. Illetve este ha kívánok valami édeset, nem iszok kólát, szörpöt vagy bármit, hanem ezt. Édes és legalább arra jó, hogy kioltja az édes lötty iránti vágyamat.


(Külön kommentben írom, mert az enyém biztos törölve lesz, akiét kéne meg nem ..)

ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 4 :)
ápr. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!