Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Insumedes diétát, aki csinálja...

Insumedes diétát, aki csinálja... 1.hosszú távon van sikere?, súlytartás? 2. Befejeztével át lehet állni egy egészséges életmódra, túlevések nélkül? 3.A folyamat alatt nem érzitek magatokat gyengének,vagy egyoldalúnak? 4. Anyagilag jobban jön ki?

Figyelt kérdés

Én Július óta csinálom. Fogytam már 7 kg-ot 🤗 de mostanában érzem, hogy már reggeliznék mást is. 3 óra után már ég a gyomrom...( 4óránként kell enni)

Néha félek attól, hogy a későbbiekben tudom e tartani a szintet.



2020. aug. 23. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a módszert, de ha már egy hónap után gondok vannak, akkor hosszú távon nem valószínű, hogy nagy sikerekre számíthatsz. Az ilyen jellegű diétáknak általában addig van sikere, ameddig abba nem hagyod, majd ha visszaállsz a korábbi normál étrendedre, akkor szépen visszahízol. A megoldás nem az ilyen csodaszerekben, hanem a teljes életmódváltásban és a fokozatos súlycsökkenésben van.
2020. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Reméljük, hogy szinten tudom tartani ..Kár lenne a pénzért és a sok bele fektetett lemondásért,energiáért 🙏
2020. aug. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!