Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sport és egészséges táplálkozá...

Sport és egészséges táplálkozás mellett milyen fogyást segítő szert tudtok ajánlanni?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja döntöttem az életmód váltás mellett. Még 15 kg feleslegtől szeretnék megszabadulni. Azóta a héten 1 pihenőnap kivételével mindennap edzek, elkezdtem egészségesen táplálkozni, figyelni a minőségre és a mennyiségre. Azt szeretném megtudni hogy van-e valami olyan készítmény ami a fogyási folyamatot segíti. Illetve olvastam olyan készítményekről amik pl. elveszik az édesség utáni vágyat és csökkenti az étvágyat.

Tudtok valamit javasolni?

Köszönöm a válaszokat! :)

20/L



2019. márc. 17. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Krómot kipróbálhatod, elveszi az étvágyat és nem kívánod a csokit.
2019. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Széles ragtapasz, amit csak az előre betervezett étkezési időben szabad letépni a beragasztott szájról.
2019. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elegendő Sport és egészséges táplálkozás mellett nincs szükség ilyen szerekre
2019. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ananász
2019. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt tudnám javasolni, hogy nézz körül a környezetedben és keress olyan embereket, akik tényleg lefogytak és nem híztak vissza. Beszélgess velük, fogadd meg a tanácsaikat, bármilyen furcsának is tűnnek. Ha úgy látod, hogy te is tudnád tartani azt az életmódot, akkor vágj bele. Mi is így csináltuk. A linkek, cikkek nem sokat érnek, mert mindenre van ellenpélda is. Beszélgess emberekkel, légy nyitott.
2019. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. márc. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!