Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Xenical valaki szedte? Tapaszt...

Xenical valaki szedte? Tapasztalat vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán jött be le is álltam a szedéssel. Viszont a mellé javasolt kalóriaszegény étkezést betartottam továbbra is így eredményes volt. Én hanyagolom a gyógyszereket inkább.
2020. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, milyen etkezest ajanlottak melle pontosan?
2020. szept. 22. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Es miert nem jott be neked?
2020. szept. 22. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tartasz nagyon szigorú szénhidrátszegény diétát, akkor nagyon csúnya hasmenést csinál. Azzal együtt is (mivel az a hatása, hogy nem engedi felszívódni a dolgokat), de ha picit is csalsz, akkor brutális.

Nekem alapból tönkrevágta az emésztésem az IR, úgyhogy nem szedtem végig, nem akarom kikészíteni a bélrendszerem.

2020. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Úgy van ahogy a 4-es írja! Nem javaslom.
2020. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az az IR?
2020. szept. 22. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Inzulin Rezisztencia
2020. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem gyógyszer kell meg mágia, csodaszer, vagy ilyesmi felejtsd el. Ha lenne egyszerű megoldás az elhizàsra, akkor nem lenne ennyi túlsúlyos, elhízott ember. Gondolkodni kellene egy kicsit. Normális táplálkozás, rendszeres mozgás, minőségi pihenés és alvás, elegendő én idő, és lám, egy idő múlva a tested is egészséges lesz. Nem holnapra meg jövő hétre. Ez idő. Minden fejben dől el. Ezeknek kívül semmi nem fog segíteni. Akár hiszed, akár nem.
2020. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!