Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki próbálta már ezt a Helvetia...

Ki próbálta már ezt a Helvetia terméket? ACV MAX

Figyelt kérdés

Szeretnék szedni egy diéta támogató készítményt. Aki próbálta már ezt mi a véleménye róla? Esetleg írhatok más bevállt keszitmenyeket is.


[link]



#Helvetia #ACV MAX
2020. okt. 6. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Összetevők: almaecet, króm.

Nem ér ennyit. Almaecetet önthetsz a salátádra, amiben van paradicsom, és kész. Máris bevitted azt, amit ez a "csodaszer" tartalmaz.

2020. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2020. okt. 6. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Nem rossz dolog amúgy odafigyelni azokra a mikro tápanyagokra, amik segíthetik a fogyásodat (meg alapvetően az egészségedet), de ennél jóval olcsóbb opciók is vannak. Ihatsz sima zöld teát, mint írtam használhatsz almaecetet salátára, szedhetsz multivitamint, esetleg kalciumot, ez utóbbi felelős a stresszhormon normalizálásáért, aminek a túltermelődése tipikus hasi hízáshoz tud vezetni. De ezek mind beépíthetőek a tudatos táplálkozásba, egyedüli extrának a multivitamin éri meg szerintem.

Nekem például a kalciumot rendszeresen pótolnom kell, mert nem ehetek/ihatok tejes dolgokat, és őszintén, a többi magas kalcium tartalmú étel sem a kedvencem. Szóval ha tudod, hogy valami hiányzik az étrendedből, és egyszerűbb, olcsóbb így bevinni, akkor semmi rossz nincs benne. De drága "fogyi" tablettákra kár költeni, mert csak csalódni fogsz.

2020. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, zöld teát szeretem,mindig iszom imádom azt a kissé kesernyés ízét :) persze cukor nélkül. Cukorral nem is tudnám meginni


Kollagént akarok szedni, mert mindenki erre van rákattanva! :)

Ezt a gal markat mondják, megneztem es van nekik sertes,marha,hal.

Melyik a legjobb? En a halat szeretnem azt írjak h ebbol eleg 5-10g mig a tobbibol tobb kell,így tovabb tartana

2020. okt. 7. 23:29
 5/5 A kérdező kommentje:

Valamint olvastam azt is, hogy naponta egy almaecetes viztol lehet fogyni,karcsusodni?

Hasznalthat vajon?

2020. okt. 7. 23:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!